OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Wolverhampton

herb-wolverhampton.jpg
Bilety do Wolverhampton


Tanie bilety autokarowe z Polski do Wolverhampton oraz z Wolverhampton do polskich miast możesz kupić bardzo łatwo na naszej stronie, za pomocą jednej z dwóch wyszukiwarek biletów autobusowych online - Euroticket albo Voyager. Bądź pewien, że sprawdzasz obie - zawierają się w nich różne oferty przewozowe. Tak na przykład, by dojechać autokarem do Wolverhampton dzięki systemowi Voyager, możesz skorzystać z usług linii autokarowych Polonia Transport albo busów Sindbad.

Międzynarodowe przewozy autokarowe Sindbad współpracują od jakiegoś czasu z Polonia Transport, więc ich oferta jest dość podobna do siebie (zarówno pod względem ceny biletów, jak i miejscowości przystankowych). Tak oto prezentuje się przykładowe połączenia Polska - Anglia - Polska do Wolverhampton: Mielec, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke on Trent, Manchester. Za podróż z Dębicy do Wolverhampton w tym przypadku przyjdzie nam zapłacić około 540 złotych.


bilet-voyager.png


Z kolei ich konkurencyjnym odpowiednikiem jest platforma Euroticket, gdzie kupić możesz bilet autokarowy online na przewozy autokarowe Eurobus Eurolines Polska. I tu znajdziesz bogatą siatkę połączeń z różnych zakamarków naszego kraju, a przykładem takiego taniego połączeni autobusowego będzie: Warszawa, Łódź, Łódź, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Wolverhampton. Tym razem nasz bilet autokarowy przez internet na autokary międzynarodowe kosztował będzie około 400 - 470 - 500 złotych, w zależności od tego czy trafimy na okazję tygodnia, czy też na normalną stawkę.


bilet-euroticket.png


Wolverhampton położone jest na północnym zachodzie względem Birmingham. Hrabstwo East Midlands, w którym się znajduje zalicza to miasto na drugiej pozycji do do wielkości. Miasto nie może się poszczycić przepływającymi wielkimi i sławnymi rzekami, jednak to właśnie tu swój początek bierze kilka z nich, na przykład River Tame, River Stour czy Penk River. Tak wiele ścieżek wodnych oznacza, że Wolverhampton jest granicą jednego z największych wodnych działów w państwie.

Nazwa miasta wywodzi się, jak głosi powszechna wiedza, od nazwiska założycielki. Była nią Lady Wulfrun, a rok, w którym założyła ten zakątek Anglii to 985. Dokładna proweniencja nazwy wywodzi się z języka anglo-saskiego, gdzie oznaczała "najważniejszą farmę lub zagrodę". Obecnie nazewnictwo tubylców nie odnosi się do działalności gospodarczej, a Wolverhampton skracane jest do formy "Wolvo", "Wolves" czy też "W-ton". Nie może więc dziwić, gdy już tam dojedziemy autokarem, że usłyszymy takie hasła na ulicy.

To, co warto obejrzeć w mieście, to z pewnością pomnik wspomnianej już założycielki Wolverhampton, który wyrzeźbił Sir Charles Wheeler. Statua ulokowana została przed wejściem do Kościoła Świętego Piotra, na schodach, po stronie Civic Hall. To, co wysławiło kiedyś miasto, to również działalność handlowa. Rozprowadzano stąd wełnę, czego odzwierciedlenie możemy znaleźć na herbie w postaci worka z wełną. Działalność ta odbiła również piętno na tutejszym nazewnictwie ulic, gdzie często spotykamy cząstkę "Fold", oznaczającą owczarnię.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.