OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Oxford

herb-oxfordu.jpg
Bilety do Oxfordu


Tanie bilety autokarowe do Oxfordu z polskich miast już od jakiegoś czasu można kupić przez internet. Jedną ze stron oferujących tanie przewozy autokarowe jest właśnie OpenBus.pl. Można na niej skorzystać  z dwóch wyszukiwarek (Euroticket i Voyager), w których znajdziemy rozpiskę przewozu osób za granicę (w tym także do Wielkiej Brytanii), rozkłady jazdy, ceny biletów, godziny odjazdów i przyjazdów i wiele innych.

Za pomocą platformy Voyager możemy zamówić autokar do Oxfordu linii autokarowych Sindbad czy też Polonia Transport. Obie firmy reprezentują podobną ofertę ze względu na ścisłą współpracę. Oto przykładowa trasa z Polski do Oxfordu: Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke on Trent, Manchester. Bilet autokarowy Chełm - Oxford wynieść może na przykład około 490 zł. 


bilet-voyager.png


Z kolei konkurencyjną ofertę reprezentują autobusy do Polski z Oxfordu i na trasie powrotnej firmy przewozowej Eurobus Eurolines Polska. Jedną z przykładowych tras, na którą można wykupić tanie bilety autokarowe jest następująca: Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Oxford.Za bilet autokarowy online zapłacimy około 360, 425, 455 złotych - w zależności od okazji, jaką upolujemy.


bilet-euroticket.png


Firmy przewozowe, które współpracują z Eurobus Eurolines Polska i podróżni mogą jechać na tej linii również pojazdami oznakowanymi ich logami są Biacomex Transport, Orland, Sokół, Trans Service, Eurotrans. Natomiast poza Londyn klienci tej firmy zostają obsłużeni przez pojazdy linii autokarowych National Express.

Oxford (w języku polskim raczej "Oksford") to miasto leżące nad Tamizą, na południu Anglii. To, co najbardziej wysławiło miasto na terenie międzynarodowej, to przede wszystkim Uniwersytet Oksfordzki. Jest to najstarsza tego typu placówka anglojęzyczna na świecie. Wraz z wiekiem 19., do miasta przyklejony został przydomek charakteryzujący jego panoramę - "miasto malowniczych wież" ("the city of dreaming spires").

Miasto poświęca i poświęcało przez wieki sporą uwagę życiu uniwersyteckiemu. Do dziś jednymi z najbardziej wartościowych budynków przynależy do uczelni właśnie. Przykładem takiej budowli może być Oxford University Press - jedyny taki okaz na świecie, największe uniwersyteckie wydawnictwo. Ponadto mieszkańcy miasta mogą się również pochwalić najstarszym muzeum na wyspach - Ashmolean Museum. 

Dolina Tamizy, w którym leży Oxford jest jedną z najbardziej z bogatszych regionów w Europie - to właśnie tu wskaźnik PKB jest najwyższy. Oprócz szeroko pojętej działalności uniwersyteckiej, sprawnie funkcjonuje tu również fabryka samochodów Mini, która obecnie przynależy do koncernu BMW. 

Nazwa miasta wywodzi się od słów "wół" (ox) i "bród" (ford). Związana jest ona z pobliskim brodem, przez który przeprawiano się  przez Tamizę w czasach osadniczych. Po wcześniejszych wiekach i nie tylko pozostało w Oxfordzie wiele terenów zielonych oraz parków, które podsumowuje liczba aż 25 rezerwatów przyrody w granicach miasta. spory ułamek tych zielonych przestrzeni stanowią parki uniwersyteckie (30 ha, Oxford University Parks).

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.