OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Maidstone

Bilety do Maidstone


By przedostać się autokarem z Polski do Maidstone, wystarczy poszukać połączenia autokarowego w jednej z naszych wyszukiwarek - Euroticket albo Voyager. W tej pierwszej można kupić tanie bilety autokarowe na przewozy osób PKS Warmia, Eurobus Eurolines Polska, Agat czy Autokar Polska


bilet-euroticket.png


Autokary międzynarodowe PKS Warmia oraz Eurobus Eurolines posiadają do dyspozycji klientów tanie bilety autokarowe do Maidstone o podobnych parametrach - zarówno w odniesienu do ceny, jak i szczegółów trasy: Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Radomsko, Częstochowa, Lubliniec, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn.

Przewozy osób Sindbad i Polonia Transport sprzedają bilety autokarowe online na swoje autobusy do Maidstone dzięki pośrednictwu systemy rezerwacji biletów autokarowych przez internet Voyager:


bilet-voyager.png


Linie i trasy autokarowe międzynarodowych przewozów autokarowych Sindbad i Polonia Transport zazwyczaj wyglądają dość podobnie ze względu na współpracę między dwiema firmami. Busy do Maidstone jadą więc przez: Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Prudnik, Nysa, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda, Iława, Grudziądz, Świecie, Bydgoszcz, Nakło, Piła, Wałcz, Gorzów Wielkopolski, Dover, Maidstone, Luton, Northampton.

Maidstone to miasto w hrabstwie Kent w Anglii. Położone jest około 32 mile (51 kilometrów) na południowy-wschód od stolicy kraju, Londynu. Bezpośrednio przez środek miasta płynie rzeka Medway. Przed laty rzeka sprawiała, że w mieście rozwinął się handel, stało się ono rolniczym centrum hrabstwa, dzięki czemu zyskało sobie przydomek "Ogrodu Anglii". Początek osadnictwa w Maidstone datuje się na czasy przed epoka kamienia łupanego.

W Maidstone  panuje klimat morski, w którym przeważają chłodne lata i łagodne zimy. Co ciekawe, w mieście tym funkcjonuje największa w Europie wytwórnia zajmująca sie recyklingiem papieru i wyrabianiem nowych arkuszy do gazet. Znajduje się ona w Aylesford. Ponadto to jedno z największych centrów zakupowych w tej części kraju. Większość z powierzchni przeznaczonej na centra handlowe umiejscowiona jest w dwóch punktach w mieście - The Mall Maidstone i Fremlin Walk.

Inne zmiany i rozwój, który w ostatnich latach przyciąga do Maidstone więcej turystów, to powstanie nadbrzeżnego Lokmeadow Centre, który mieści w sobie multipleksy, kluby nocne, restauracje oraz plac targowy. Wzmocniło to pozyskiwany przez miasto budżet nocny.

W 1976 roku NASA, kultywując swoją długoletnia tradycję nazywania kraterów na Marsie nazwami miejscowości, ogłosiło, że właśnie miasto Maidstone znajdzie się również na tej chlubnej liście. w ten sposób miasto stało się jednym z marsjańskich obiektów geograficznych.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.