OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Edynburg

Bilety do Edynburga


Edynburg wśród osób zamieszkujących pobliskie tereny zwany jest "Edinburgh", ale równie często w języku szkockim, gaelickim "Dùn Éideann". Miasto to leży w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Szkocji (jest szkocką stolicą). Pełni jedną z najważniejszych funkcji w kraju - tutaj swoją siedzibę ma chociażby parlament działający od 1999 roku. Ciekawostką jest, że nazywa się go "Starym Kopciuchem" (Auld Reekie).

Miasto słynie z festiwali "Einburgh Festival", które organizowane są głównie w sierpniu. To nie tylko festiwale, ale wszelkiego rodzaju festyny oraz widowiska organizowane z różnych powodów. Na te trzy tygodnie do miasta ściągają liczne tłumy osiągające nawet 2 mln. Najważniejsze z tych wydarzeń to: Edinburgh International Festival, Fringe Festival, Edinburgh International Film Festival, Military Tattoo i inne.

Edynburg słynie również ze zlokalizowanego tu zoo. Jest to jeden z największych tego typu obiektów w Szkocji. Po raz pierwszy na świecie odnotowano tu właśnie złożenie jaja przez pingwiny cesarskie, które stanowią jedną z głównych atrakcji w tym parku zoologicznym.  Oprócz zoo w tym mieście warto również skierować swe kroki w kierunku wygasłego wulkanu. Znajduje się on za Parkiem Holyrood. Również w okolicy parku, często uczęszczanego miejsca spacerowego, znajduje się staw św. Marii.

Wielu naszych rodaków znalazło swoje miejsce na świecie właśnie w tym mieście. Według oficjalnych danych ich liczba wynosi około 20 tysięcy, jednak nie zawsze pobyt jest rejestrowany, dlatego Polaków w Edynburgu może być nawet 2 razy więcej. Wśród dzielnic miasta, gdzie jest ich najwięcej wyróżnić można Leith.

Tanie bilety autokarowe do Edynburga z Polski można zakupić bez wychodzenia z domu, za pomocą internetu - wystarczy poszukać odpowiednie połączenie, które nas interesuje w systemie Voyager albo Euroticket. W obu tych wyszukiwarkach dostępne są oferty różnych przewoźników autokarowych.

Jedne z linii autobusowych, które przewożą podróżnych z Polski do Edynburga to Eurobus Eurolines Polska. Ich oferta dostępna jest w systemie Euroticket. Z kolei przykładowym połączeniem autobusowym jest: Stalowa Wola, Nisko, Kolbuszowa, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Edinburgh. Bilety autokarowe do Edynburga na tę i inną trasę można kupić tu:Na powyższej trasie do Edynburga linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska korzystają z usług firm partnerskich (Orland, Sokół, Trans Service, Eurotrans, Biacomex Transport), które dowożą pasażerów z Polski do Londynu. Na dalsze trasy z kolei zabierają ich autokary National Express. 

Konkurencyjną ofertę prezentują autokary do Anglii Sindbad i Polonia Transport. Ich przykładowa trasa prezentuje się następująco: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Luton, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen. Ich bilety autobusowe można kupić w Voyagerze: 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.