OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Aberdeen

herb-aberdeen.jpg
Bilety do Aberdeen


W Wielkiej Brytanii, w południowo-wschodniej części Szkocji leży miasto Aberdeen (Aiberdeen, Obar Dheathain). Znajduje się ono tuz nad Morzem Północnym, u ujścia dwóch rzek - Dee i Don. Ze względu na usytuowanie, miasto wypracowało sobie opinię dużego ośrodka rybackiego. Równie ważną gałęzią rozwoju jest uczestnictwo miasta w wykonywaniu odwiertów na platformach na morzu czy tez gazociągów (Oil Capital of Europe - Europejska Stolica Ropy).

Ciekawy przydomek, jaki zyskało sobie Aberdeen, Granitowe Miasto, dotyczy faktu budowania w przeszłości wszelkich obiektów z granitu właśnie. Wśród nich wymienić należy na pewno stare budynki uniwersytetu, którzy założono w 1494 roku. Ponadto granitowe są także katedra  St. Machar oraz King's College i Marishall College. Granitowe Miasto (Granite City) to nie jedyny przydomek Aberdeen. Wśród osób tam zamieszkałych i przyjezdnych słychać również nazwy Grey City (Szare Miasto) i Silver City with the Golden Sands (Srebrne Miasto ze Złotymi Piaskami).

W Aberdeen panuje klimat oceaniczny i mimo tak bardzo wysuniętego położenia na północ, to atmosfera jest tu wyjątkowo łagodna, choć statystycznie jest to najzimniejsze miasto w Wielkiej Brytanii. Nie zraża to jednak turystów do odwiedzania tego pięknego miasta. Sprzyja temu szeroka skala aktywności kulturalnych, które można tu uprawiać - szereg muzeów i galerii, festiwale i teatry. Ci, którzy przybywają tu dla doznań bliższych podniebieniu, mogą się zachwycić kiełbasą produkowaną w regionie. Amatorzy słodkości powinni poszukać na przydrożnych targach oraz piekarniach wypieku nazwanego "rowie" - pomieszanie rogalika z naleśnikiem o dość zwartej strukturze, podawane na słono lecz na przykład z dżemem.

Z Polski do Aberdeen można bardzo łatwo dostać się autokarem. Istnieje kilka możliwości do wyboru. Pierwszą jest skorzystanie z oferty tanich linii autokarowych Eurobus Eurolines Polska, dostępnej w wyszukiwarce połączeń autobusowych Euroticket:Trasa tych przewozów autokarowych przebiega w ten sposób: Stalowa Wola, Nisko, Kolbuszowa, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Berlin, Dover, Maidstone, LondynAberdeen. Na relacji autokarowej Polska - Niemcy - Wielka Brytania możliwe jest, że podróżni będą korzystali z autokarów firm partnerskich Eurobus Eurolines Polska (Eurotrans, Biacomex Transport, Orland, Trans Service, Sokół). Poza Londyn klienci tych linii przesiadają się do pojazdów National Express.

Druga możliwość jest dostępna poprzez tanie bilety autokarowe Sindbad i Polonia Transport w systemie Voyager:Tu z kolei przykładowym połączeniem autobusowym będzie: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Luton, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena