OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Aktualności

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016 (16.12.2015)

elabus.png

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim nowym rozkładzie jazdy na sezon 2016. bilet-euroticket.png 


Przewoźnik Elabus Polska Słowacja, Czechy, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Rumunia, Bułgaria


Rozkład jazdy Elabus 2015
Tanie bilety autokarowe Elabus na lato sezonu 2016 obowiązują już od 04.12.2015. Wspomniany rozkład jazdy ważny będzie do dnia 30.10.2016. W porównaniu do zeszłego sezonu przewozowego, przewoźnik wprowadził kilkanaście zmian na swych trasach międzynarodowych z Polski i do Polski. 

Najważniejsze zmiany wprowadzone przez przewoźnika na wyjazd autobusem do Bośni i Hercegowiny oraz innych krajów:


A. Linie autokarowe Elabus zmieniły godziny wyjazdów oraz przyjazdów w poszczególnych miejscowościach.
B. Nowe miasta, z których autokary Elabus zabierają podróżnych na Słowacji i w Czechach - Ostrava, Olomouc, Brno, Bratislava.
C. Modyfikacja przystanków w kilku miastach na prośbę podróżnych. Znajdują się one w bardziej dostępnych miejscach. Zmiany te dotyczą miejscowości: Omis, Budva, Ulcinj, Słoneczny Brzeg, Bukareszt. 
D. Modyfikuje się również trasa A1 tego przewoźnika - nie będzie przebiegała jak dotychczas przez Chorwację zachodnią, ale przez wschodnią jej część oraz Bośnię i Hercegowinę. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu poprzez ominięcie miejsc, w których najczęściej występują korki i zwiększony ruch uliczny. W związku z tą zmianą, na rozkładzie jazdy pojawiają się nowe miasta, do których zakupić można tanie bilety autokarowe. Są nimi: Sarajevo, Mostar, Zenica. Skrócenie trasy A1 sprawiło, że również albańska Shkodra dochodzi do puli, a stamtąd - połączenia antenowe do Durres i Tirany. bilet-euroticket.png 


Jeśli chcą Państwo sprawdzić dokładny rozkład jazdy linii autokarowych Elabus, zapraszamy do pobrania ich z naszej strony (najbardziej aktualny rozkład znajduje się w wyszukiwarce biletów autokarowych Euroticket): 

Załączniki:

Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

OpenBus.pl w Internecie:

 

 

Najważniejsze Informacje

Mój Bilet

wzor_biletu_voyager_jpg.jpg
euroticket_vs._voyager_p__atn__ci.jpg

Zarówno w systemie Euroticket, jak i Voyager istnieją różne możliwości płatności. Przy zakupie biletu online przez wyszukiwarkę połączeń międzynarodowych autokarowych Voyager mamy trzy opcje: przelew automatyczny (mBank, MultiBank, Inteligo, PKO BP, BPH, BZWBK... i inne), płatność kartą (eCard/VISA, eCard/MasterCard, eCard/Maestro, PolCard), przelew ręczny (Przelewy 24:Credit Agricole, Millenium, Bank PEKAO S.A... i inne). Całość porównania znajdą Państwo na grafice powyżej.

Międzynarodowe Bilety Autokarowe Euroticket


bilet-euroticket.png


 

Międzynarodowe bilety autokarowe Voyager


bilet-voyager.png