OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Francja

francja.png
Bilety do Francji


Francja to malownicze państwo położone w Europie Zachodniej, sąsiadujące m.in. z Hiszpanią, Niemcami, Włochami, Szwajcarią czy Monako. Dzięki kanałowi La Mache, łączy się z Wielką Brytanią poprzez Eurotunel. Francja jest krajem o długiej i bogatej historii, jego nazwa pochodzi od germańskiego plemienia Franków, które zajmowało region po upadku Cesarstwa Zachodniorzymskiego w 476 roku.

We Francji panuje klimat wilgotny, umiarkowany. Lata są z reguły bardzo ciepłe. Wiele obszarów Francji ma odrębny mikroklimat, dla południowej części kraju charakterystyczny stał się porywisty, chłodny wiatr, mistral. Większymi miastami Francji są stolica Paryż, Lyon, Marsylia oraz Nicea. To one też cieszą się największa popularnością jeśli chodzi o liczbę odwiedzających je rocznie turystów. Do głównych atrakcji turystycznych stolicy należą z pewnością: wieża Eiffla, Katedra Notre Dame, Łuk Triumfalny oraz Panteon, Budynki Sorbony (jednego z najstarszych uniwersytetów w Europie) i paryski kabaret Moulin Rouge.

Najlepszą porą do zwiedzania stolicy Francji, Paryża, jest wiosna. Tanie linie lotnicze oferują wyloty z wielu miast Polski, m.in. z Warszawy Samolotem LOT lub Air France. Czas takiej podróży to około 2,5 godziny (dla porównania, to tyle co pociągiem z Poznania do Szczecina). W przypadku innych linii można czasem trafić na naprawdę tanie bilety lotnicze, głównie w promocjach i poza sezonem.

Nadal dużą popularnością cieszą się przewozy autokarowe, organizowane z większości dużych miast kraju. Bilety na nie dostępne są na Euroticket i Voyager.

Z Francją kojarzy się bardzo rozpowszechniony na całym świecie i cieszący się niesłabnącą popularnością, narodowy wyścig kolarski Tour de France. Odbywa się on rokrocznie w lipcu i trwa około trzy tygodnie. Turyści bardzo chętnie w tym czasie odwiedzają miejscowości i miasta, przez które on przebiega. 

 

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.