OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Stoke-on-Trent

herb-stoke-on-trent.jpg
Bilety do Stoke-on-Trent


Tanie bilety autokarowe przez internet do Stoke-on-Trent są gwarantowane każdemu klientowi z połączeniem z internetem i temu, który skorzysta z jednej z dwóch naszych wyszukiwarek - Voyager albo Euroticket. W obu ogłaszają się inne linie autobusowe, które niekiedy posiadają bardzo kunkurencyjne ceny biletów autokarowych. W systemie rezerwacji biletów autokarowych Euroticket dostępne są przewozy osób Eurobus Eurolines Polska, z kolei u konkurencji możemy wsiąść w busy linii autokarowych Sindbad oraz Polonia Transport.

Tak przedstawia się przykładowa trasa Eurobus Eurolines Polska z Polski do Anglii oraz na relacji powrotnej - z Anglii do Polski: Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Toruń, Bydgoszcz, Żnin, Gniezno, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Stoke-on-Trent. Za taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić około 415-490-520 złotych u tego przewoźnika, trzeba więc wyszukać takie połączenie, na które będzie obowiązywała promocja. Wtedy za bilet autokarowy z Brodnicy do Stoke-on-Trent albo ze Stoke-on-Trent do Brodnicy zapłacimy najniższą z tych trzech stawek. Podróżni nie mogą być zdziwieni tym, że ich podróż będzie przebiegała w pojeździe firmy partnerskiej Biacomex Transport, Trans Service, Sokół, Orland lub Eurotrans.


bilet-euroticket.png


Połączenia autobusowe z Polski do Stoke-on-Trent oferują również linie autokarowe Sindbad i Polonia Transport. Przykładem takiego połączenia jest trasa z Biłgoraju do Stroke-on-Trent i odwrotnie - ze Stoke-on-Trent do Biłgoraju: Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Lublin, Puławy, Radom, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke on Trent, Manchester. Za przejazd z Polski do Wielkiej Brytanii i z Wielkiej Brytanii zapłacimy w tym przypadku około 540 złotych w jedną stronę - za bilety z powrotną datą płacinmy w sumie mniej.


bilet-voyager.png


Stoke-on-Trent jest miastem w Wielkiej Brytanii, w Anglii. Leży nad rzeką Trent, w ceremonialnym hrabstwie Staffordshire. Obszar otaczający miasto zwany jest The Potteries (pottery - warsztat ceramiczny) ze względu na duży udział wytwórstwa ceramiki w przemyśle. Ta historyczna kraina wcześniej obejmowało kilka miast (Tunstall, Stoke, Longton, Hanley, Burslem, Fenton), które obecnie weszły już w skład Stoke-on-Trent. Kraina ta może być znana z powieści napisanych przez pisarza angielskiego, Arnolda Bennetta. Przykładem może tu być "Anna z pięciu miast". Często nazwa miasta bywa skracana do Stoke.

Stoke-on-Trent jest bardzo znane w kręgu muzycznym. We wczesnych latach 70. na scenie Złotej Pochodni (The Golden Torch), jednego z klubów nocnych, swoje tryumfy święciła muzyka soul. to tylko jeden z przykładów, lecz potwierdzeniem tych słów może być fakt, że w mieście istnieją trzy miejsca, które regularnie przyjmują koncertujące zespoły. Są nimi The Underground, The Sugarmill i Victoria Hall. Chyba jednak największą sławą, która wywodzi się z tego miasta jest muzyk Robbie Williams, a wiele spośród jego piosenek odnosi się w słowach do miasta pośrednio albo bezpośrednio (np. "The 80's" albo "It's only us"). 

Miasto Stoke-on-Trent znane jest również z wypiekanego tu swoistego płaskiego rodzaju chleba, które przypominają trochę krakersy albo biszkopty, oatcake. Wypiek ten choć z nazwy przypomina wersję szkocka, to jednak w praktyce bardzo się od niej różni. Jest to bardzo ceniona lokalna specjalność, lecz jego sława podróżuje daleko poza obręb owego regionu. Oatcakes są wciąż popularne, mimo że już nie są tańszą wersją zwykłego chleba. Polakom mogą kojarzyć się również z naleśnikami ze względu na podobny sposób konsumpcji - podawane są ze słodkim bądź pikantnym nadzieniem. 
 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.