OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Holandia

holandia.png
Bilety do Holandii


Holandia jest niewielkim krajem położonym w zachodniej części Europy. Jego powierzchnia wynosi 41 526 km2, czyli nieznacznie więcej od województwa mazowieckiego. Najciekawszym miejscem w Holandii jest Amsterdam, w którym znajduje się jeden z większych portów w Europie, a także słynna dzielnica czerwonych latarni.
 

Holandia poprzecinana jest licznymi kanałami, którymi można podróżować zimą na łyżwach. Łyżwy są popularnym środkiem transportu wśród mieszkańców Holandii, jednak z Polski nie można się dostać do tego zachodniego kraju na łyżwach. Najlepszą opcją są tanie linie lotnicze, które w szybki i wygodny sposób pozwolą na dotarcie do Amsterdamu. Można też odnaleźć przewozy autokarowe, jednak nie jest to najkrótsza wycieczka i podróż autobusem jest bardzo męcząca. Autokary do tego państwa zamawiać można na Euroticket lub Voyager.
 

Klimat w Holandii jest umiarkowanie ciepły, zimą średnia temperatura utrzymuje się minimalnie na plusie. Lato jest również łagodne i średnia temperatura wynosi około 19 stopni Celsjusza. Jest to więc idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie lubią dużych wahań temperatury.
 

Wielbiciele malarstwa odnajdą w tutejszych muzeach wiele obrazów niderlandzkich mistrzów, np. Bruegla czy Hieronima Boscha. Warto poświęcić choć trochę czasu na obejrzenie ich obrazów, ponieważ wzorowali się na nich późniejsi artyści, w tym dwudziestowieczni surrealiści. Niestety, duża część obrazów znajduje się poza granicami Królestwa Niderlandzkiego, jednak spora część nadal można obejrzeć w Amsterdamie czy Rotterdamie.
 

Holandia jest słynna również z dwuznacznej polityki tolerowania narkotyków. Część turystów wybiera się do kraju chodaków i wiatraków właśnie przez dostęp do narkotyków w coffee shopach. Jest to jednak dość problematyczne dla przeciwników polityki pozwalającej na handel narkotykami i część turystów rezygnuje z odwiedzenia Holandii z powodu obawy przed osobami zażywającymi narkotyki. Obawy te jednak wydają się niepotrzebne. 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.