OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Aktualności

Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans (28.10.2015)

eurolines-madeltrans.png

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany


Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska realizowane będą następująco:

-> wyjazd autobusem Eurolines Mądeltrans z Polski - 18.12.2015 w piątek, 21.12.2015 w poniedziałek, 30.12.2015 w środę;
-> wyjazd autokarem Eurolines Mądeltrans z Holandii i Niemiec - 18.12.2015 w sobotę, 22.12.2015 we wtorek i 31.12.2015 w czwartek.

W ten właśnie sposób przewoźnik Eurolines Mądeltrans oferujący kursy do Niemiec i Holandii uzupełnił swą podstawową ofertę tak, że przewozy odbywać będą się niemal w każdy dzień.


bilet-euroticket.png


 

Przewóz osób do Kolonii przewoźnika Eurolines Mądeltrans


Autokary międzynarodowe Eurolines Mądeltrans od 28.10.2015 zmieniają miejsce zatrzymywania się w Kolonii (Köln). Zmiana przystanku autokarów Eurolines Mądeltrans dotyczy wszystkich linii przecinających to miasto. Modyfikacja rozkładu jazdy przewoźnika spowodowana jest zamknięciem dworca autobusowego na Breslauer Platz. Przystanek autokarów Eurolines Mądeltrans zostanie przeniesiony o 3 kilometry dalej.

Nowy przystanek dla przewozu osób do Kolonii -  Gummersbacher Strasse (naprzeciw hali sportowej KEC)


 

Przewozy autokarowe Eurolines Mądeltrans w Przeworsku


Wraz z początkiem października 2015, zmienia się również miejsce przystankowe przewozów autokarowych Eurolines Mądeltrans. Modyfikacja dotyczy przewozów osób do Niemiec i Holandii na linii autokarowej E-770 tego przewoźnika.

Nowe miejsce zatrzymywania się przewozów autokarowych Eurolines Mądeltrans w Przeworsku - dworzec PKS


 

Nowe połączenia autobusowe na linii E-770 do Holandii i Niemiec (trasa Holandia-Niemcy i Niemcy-Holandia)


Od jakiegoś czasu podróżni mogą kupić tanie bilety autokarowe przewoźnika Eurolines Mądeltrans na połączenia autobusowe do Holandii i Niemiec na nowych liniach. Nowe możliwości prezentują się następująco - podróżni będą mogli zakupić bilety autokarowe przewoźnika Eurolines Mądeltrans pomiędzy takimi oto miastami:

Holandia  ↔ Niemcy
Venlo Berlin
Eindhoven Bielefeld
Breda Hamm
Rotterdam Dortmund
Utrecht Gelsenkirchen
Amsterdam      Essen
  Duisburg
  Moers
  Krefeld
  Monchengladbach

 
Linie autokarowe Eurolines Mądeltrans na trasie E-770 do Niemiec i Holandii zostały również modyfikowane. Zmienione zostały godziny odjazdów w Polsce (Przemyśl, Nowy Sącz, Limanowa, Kędzierzyn Koźle, Kraków), Niemczech (Berlin, Bielefeld) i Holandii (Utrecht, Rotterdam). Oprócz niżej opisanych zmianach dotychczasowych godziny wyjazdu, należy poinformowac również, że przystanek w miejscowości Krapkowice przeniósł się w nowe miejsce - Stacja Lotos nieopodal drogi krajowej numer 45 na trasie Krapkowice-Opole.

rozklad-jazdy-linii-autokarowych-eurolines-madeltrans-polska-niemcy-holandia-utrecht-rotterdam-bielefeld-berlin.jpg

 


  

Transport osób Eurolines Mądeltrans do Francji i Niemiec na linii E-350


W ostatnim czasie zmieniono godziny odjazdów autokarów Eurolines Mądeltrans z Polski do Niemiec i Francji na trasie E-350. Poniższe zestawienie prezentuje całość zmian w rozkładzie jazdy, na jakie muszą przygotować się podróżni zakupujący tanie bilety autokarowe na trasie Polska-Niemcy-Francja tego przewoźnika z miejscowości Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Września, Poznań.

 transport-osob-eurolines-madeltrans-do-francji-niemiec-z-polski-linia-e-350.jpg
Września była jednym z miast, które dołączyły we wrześniu do oferty na przewozy osób firmy Eurolines Mądeltrans na trasie E-350 (Polska-Niemcy-Francja). Oprócz Wrześni było to również niemieckie Giessen. Tanie bilety autokarowe do Giessen lub Wrześni podóżni zakupić mogą na naszej stronie. Bilety obowiązywały będą na takie oto nowe przystanki autokarów Eurolines Mądeltrans:

Giessen - Parkplatz, na rogu Licherstrasse i An der Automeile;
Września - Stacja Paliw Orlen przy ulicy Wrocławskiej.

Ponadto linie autokarowe Eurolines Mądeltrans zmieniły miejsce przystankowe w Lille. Nowy przystanek to Lille, Boulevard de Turin, naprzeciwko hotelu Suite Novotel. 


 

Inne modyfikacje w przewozach autokarowych międzynarodowych linii Eurolines Mądeltrans


♦ Linie autokarowe Eurolines Mądeltrans zmieniły godziny odjazdów autokarów w Jaśle i Gorlicach na trasach E770 z Polski do Holandii, E340 oraz E350 z Polski do Francji przy wyjazdach w soboty. Nowe godziny odjazdów autokarów międzynarodowych Eurolines Mądeltrans  z Jasła i Gorlic na tych trasach to:

- Jasło - 08:45 - przystanej nad przejściem podziemnym przy ulicy Metzegera;
- Gorlice - 09:20 - stary dworzec kolejowy przy ulicy Bordiowskiej.


bilet-euroticket.pngPowrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

OpenBus.pl w Internecie:

 

 

Najważniejsze Informacje

Mój Bilet

wzor_biletu_voyager_jpg.jpg
euroticket_vs._voyager_p__atn__ci.jpg

Zarówno w systemie Euroticket, jak i Voyager istnieją różne możliwości płatności. Przy zakupie biletu online przez wyszukiwarkę połączeń międzynarodowych autokarowych Voyager mamy trzy opcje: przelew automatyczny (mBank, MultiBank, Inteligo, PKO BP, BPH, BZWBK... i inne), płatność kartą (eCard/VISA, eCard/MasterCard, eCard/Maestro, PolCard), przelew ręczny (Przelewy 24:Credit Agricole, Millenium, Bank PEKAO S.A... i inne). Całość porównania znajdą Państwo na grafice powyżej.

Międzynarodowe Bilety Autokarowe Euroticket


bilet-euroticket.png


 

Międzynarodowe bilety autokarowe Voyager


bilet-voyager.png