OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Austria

austria.png
Bilety do Austrii


Osoby szukające przeznaczenia spędzenia urlopu, powinny poważnie zastanowić się nad podróżą do Austrii. Ten alpejski kraj jest idealnym miejscem zarówno do turystyki latem, jak i zimą. Przepiękne górskie miejscowości zapewniają niezapomniany klimat, natomiast miasta takie jak Wiedeń pozwalają cofnąć się w czasie i poczuć klimat wielkiej sztuki, jaka tutaj powstawała.

Konieczną do zwiedzenia miejscowością w Austrii jest bez wątpienia stolica kraju - Wiedeń, która wychowała wielu wspaniałych kompozytorów. Gmach Opery Wiedeńskiej to budynek, który musi zobaczyć każdy miłośnik muzyki klasycznej. Dodatkowo w Wiedniu znajduje się monumentalny Pałac Schonbrunn, który swego czasu był siedzibą wielkiego rodu Habsburgów. Dodatkowo mnogość katedr i innych wspaniałych budowli sprawi, iż każdy miłośnik architektury będzie zachwycony.

Dla fanatyków gór wymarzonym miejscem będzie Innsbruck. Oprócz wielu miejsc umożliwiających w tamtych okolicach uprawianie narciarstwa, pozna się również panującą tam kulturę regionalną. Miejscowość ta posiada fantastyczne zimowe obiekty sportowe, między innymi skocznię narciarską, nie na darmo w Innsbrucku już dwukrotnie miały miejsce Igrzyska Olimpijskie.

Z Polski do Austrii można się dostać wykorzystując tanie linie autokarowe, które kursują tam w relacji bezpośredniej. Firmy Agat, Bermuda, Eurolines Polska, Sindbad czy Eurobus dowiozą turystów do takich miejscowości jak Wiedeń, Innsbruck, Linz czy Salzburg.

Do Austrii można przedostać się również drogą powietrzną, z Polski kursują takie tanie linie lotnicze jak Austrian Airlines, Lot oraz EuroLot. Jednakże można skorzystać z oferty również innych linii, tylko że wtedy konieczne będą przesiadki. Wylądujemy na lotniskach Wiednia, Innsbrucka czy Salzburga. Sprawdź też autobusy do Bregenz, bilety autokarowe do Graz, busy do Sankt Polten czy tanie połączenia do Linz.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.