OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Luton

Bilety do Luton


Z Luton niedaleko do stolicy państwa, bo tylko 50 km. Wcześniejsza nazwa, Leatun, odnosi się do jego początków (VI wiek) i położenia nad rzeką Lea. Miasto chyba najbardziej obecnie znane jest z położonego tu międzynarodowego portu lotniczego Londyn Luton Airport. Ten port lotniczy obsługuje również tanie linii lotnicze, które latają d miast w Polsce (Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Poznań, Warszawa).

Miasto przez lata znane było z produkcji kapeluszy oraz samochodów (Vauxhall - angielski odpowiedni Opla). Produkcja samochodów przeprowadzana była tam od 1905-2002, teraz pozostał tam jedynie zarząd firmy.

Panuje tu klimat morski umiarkowany, z dnia na dzień pogoda jest bardzo zmienna. Co ciekawe, poprzez sąsiedztwo Gór Chiltern, klimat w mieście jest odrobinę odmienny od miast w okolicy. Ta naturalna bariera sprawia, że w mieście jest około 2 stopnie mniej niż w okolicy.

Miejsca godne polecenia w mieście to z pewnością dwa największe parki - Stockwood i Wardown. W Parku Wardown położonym wzdłuż rzeki można aktywnie spędzić wolny czas dzięki obiektom  sportowym tam umieszczonym. Znajduje się tu również muzeum. Również w Parku Stockwood znajduje się tego typu obiket, lecz zajmuje się on trochę inną dziedziną, to Centrum Odkryć Stockwood, darmowe muzeum. 

Luton znane jest ze swojego Międzynarodowego Karnawału, który jest największym jednodniowym karnawałem w Europie. Zazwyczaj odbywa się on późnym majem. Co roku przyciąga około 150 tys. osób. Pochód kończy i zaczyna się w Parku Wardown. Także w tym mieście istnieje jedyny tego typu obiekt na świecie - Brytyjskie Centrum Sztuki Karnawału (UKCCA).

Tanie bilety autokarowe na przewozy osób do Luton w Anglii kupować można przez internet. Jednymi z linii autokarowych, które prowadzą trasy do Luton są Polonia Transport oraz Sindbad. Bilety można wykupić w systemie Voyager:Jedna z przykładowych tras z Polski do Luton przebiega w ten sposób: Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Prudnik, Nysa, Słubice, Luton, Northampton. Inna z kolei przedstawia się następująco: (1) Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Mielec, (2) Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Rybnik, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica; Luton, Northampton. Jeszcze inna obejmuje te miasta na terytorium Polski: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno. 


Jeśli nie jestes zainteresowany wyjazdem autokarem z Polski do Wielkiej Brytanii dużymi wygodnymi autokaroami, a raczej poszukujesz takie oferty, jak busy Anglia, również dobrze trafiłeś!

 

Międzynarodowe Bilety Autokarowe Euroticket


bilet-euroticket.png


 

Międzynarodowe bilety autokarowe Voyager


bilet-voyager.png


 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.