OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Jak kupić bilet?

1. Wybierasz jedną z wyszukiwarek - Voyager lub Euroticket


Zarówno platforma Voyager, jak i system Euroticket posiadają swoje walory. W obu z nich ogłaszają się inni przewoźnicy, więc wybór jest dość szeroki. Zawsze najlepiej sprawdzić ofertę w obu tych wyszukiwarkach tanich biletów autokarowych, by być pewnym, że nie ominie nas żadna promocja - różni przewoźnicy oznaczają zmienne ceny biletów online. Przykładowi przewoźnicy w Voyager to linie autokarowe Sindbad, autobusy Rudnik Tumay, busy Almabus, autokary Interbus, przewozy autokarowe Nord Gdynia. Z kolei w Euroticket to między innymi tanie bilety autokarowe Eurobus Eurolines Polska, połączenia autokarowe międzynarodowe Agat, tanie przewozy osób Becker Reisen, autobusy Intercars Basque.


2. Wybierasz państwo wyjazdu i przyjazdu


Zarówno w Voyager, jak i w Euroticket mamy do wyboru bardzo dużą liczbę państw wyjazdowych i docelowych (np.
Austriia, Wielkia Brytania, Włochy, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Grecja, Chorwacja, Hiszpania i inne). Najwięcej połączeń jest oczywiście z Polski za granicę i z zagranicy do Polski, wybrać jednak można inne możliwości.


3. Wybierasz rodzaj biletu, liczbę pasażerów, miasta docelowe oraz daty (wyjazdu i przyjazdu)


Istnieje możliwość zakupu taniego biletu autokarowego online w jedną stronę, w dwie strony oraz typu OPEN (otwartego). Najbardziej opłacalna jest druga opcja, jednak trzecia umożliwia sterowanie datą powrotu za niewielką dopłatą.


4. Z listy przewozów wybierasz interesującą Cię ofertę przewoźnika


Na tym etapie możesz podglądnąć rozkład jazdy dostępny na danej trasie, ceny biletów poszczególnych przewoźników, daty oraz godziny odjazdów i przyjazdów, a także dokładnie określone miejsca przystankowe.


5. Uzupełniasz dane kontaktowe, które będą widoczne na bilecie oraz podajesz swojego maila


Jest to bardzo ważny krok kupna biletu autokarowego online - dane wpisane upoważniają Cię do wejścia na pokład autokaru w danym kierunku. Musza się one również zgadzać z tymi na Twoim dowodzie tożsamości. Na tym etapie możesz również wykorzystać dostępne zniżki oraz zadeklartować się jako Stały Klient.


6. Wybierz formę płatności i dokonaj przelewu


Dozwolone są płatności kartą, przelewy elektroniczne (przelew automatyczny) oraz tradycyjne, zwykłe, ręczne przelewy i przekazy pocztowe (pieniądze przepływają do 3 dni roboczych). 

Formy płatności dostępne w Voyager:

- płatność przelewem automatycznym - mTransfer (mBank), Multi Transfer (MultuBank), Płacę z Inteligo, Płacę z iPKO (PKO BP), Bank BPH, BZWBK, eCard/Pekao24Przelew, P24/Bank Nordea, P24/Bank PEKAO S.A., P24/ING Bank Śląski, P24/Euro Bank, P24/Alior Bank, P24/Millenium Bank Przelew;
- płatność kartą - eCard/Visa, eCard/MasterCard,  eCard/Maestro, PolCard;
- płatność przelewem ręcznym - Credit Agricole, Millenium, Kredyt Bank, Raiffeisen Bank, Invest Bank, Deutsche Bank, Nank BGŻ, Citi Handlowy, BNP Paribas Bank, Get Bank, Toyota Bank, Bank Pocztowy, Bank SGB, Volkswagen Bank, Polbank, BOŚ, E-SKOK, FM Bank, IdeaBank.

Formy płatność dostępne w Euroticket:

- płatność kartą - Visa, Master Card;
- przelew online - mBank, Multibank, Bank Zachodni WBK, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, Nordea Bank, PKO Bank Polski, Bank BPH, ING Bank Śląski, Eurobank, Meritum Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Bank Millenium SA, T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank S. A., PBS, Idea Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank;
- płatność przelewem zwykłym lub przekazem pocztowym. 


7. Dostaniesz bilet autokarowy na maila


Będą się tam znajdowały wszelkie dane potrzebne do wprowadzenia ewentualnych późniejszych zmian na bilecie, a także do zalogowania się do systemu w celu wyznaczenia daty powrotu w przypadku biletu OPEN.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena