OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Grecja

grecja.png
Bilety do Grecji


Grecja
obejmuje południową część Półwyspu Bałkańskiego i graniczy z od północy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią, a od wschodu z Turcją. Pod względem długości linii brzegowej Grecja znajduje się na dziesiątym miejscu na świecie. Oblewana jest przez trzy morza: Śródziemne, Egejskie i Jońskie, a 80% powierzchni kraju zajmują góry Pindos, z najwyższym szczytem – Olimpem. Panuje tu klimat śródziemnomorski charakteryzujący się suchym latem i łagodną zimą. Te wszystkie czynniki sprawiają, że Grecja jest niezwykle atrakcyjnym turystycznie krajem.Przemysłowa część kraju lokuje się w rejonach Aten i to tu dominuje przemysł spożywczy, tytoniowy, odzieżowy, włókienniczy, chemiczny i maszynowy. Ważną rolę w dochodzie Grecji ma również rolnictwo, rybołówstwo i przede wszystkim turystyka. Która przyciąga zwiedzających nie tylko ze względu na krajobraz, ale również liczne starożytne budowle.

Grecję charakteryzują biało-niebieskie domy, które mija się spacerując wąskimi uliczkami miast. Architektonicznie idealnie wpisuje się w ukształtowanie terenu, a błękit nieba i palące słońce tylko potęgują wrażenie egzotyczności tego miejsca. Warto odwiedzić liczne gaje oliwne, które dla Greków mają duże znaczenie, bowiem drzewko oliwne jest symbolem mądrości i zwycięstwa.

Podczas podróży nie sposób nie wybrać się nad morze, nie tylko aby spędzić czas na plaży, ale również aby ujrzeć wszystkie skarby podwodnego świata. Nie musimy umieć nurkować, wszystkiego można nauczyć się na licznych kursach organizowanych specjalnie dla turystów. Najlepsze warunki do takiego spędzania wolnego czasu są na wyspie Chalkidiki, znajdującej się w obszarze Riwiery Olimpijskiej oraz na Krecie.

Transport w Grecji jest bardzo dobrze rozwinięty, szczególnie pod kątem turystycznym. Po kraju można poruszać się zarówno pociągami jak i autobusami, a w miastach bardzo dobrze funkcjonuje komunikacja publiczna (w Atenach również tramwaje i metro). Na wyspy również można się dostać bez najmniejszego problemu, ponieważ docierają tam promy, kursujące cały dzień.

Natomiast połączenia autobusowe z Polski do Grecji można znaleźć w wyszukiwarkach Voyager i Eurobus i już dziś zamówić tanie bilety autokarowe do Grecji.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.