OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Rumunia

rumunia.png
Bilety do Rumunii


Szukając kraju do wybrania się na wakacje, powinno się poważnie zastanowić nad Rumunią. Ten kraj z dostępem do Morza Czarnego jest w stanie swoimi urokami zachwycić niejednego wytrawnego podróżnika. Miłośnicy pięknych krajobrazów, natury, z pewnością będą oczarowani Bukowiną. Swoje miejsce znajdą także fani Draculi, gdyż w Rumunii znajduje się jego zamek - Poienari Nie można zapomnieć o jednej z najbardziej znanych rumuńskich krain, a mianowicie Transylwanii. Znajduje się tam wiele malowniczych miasteczek oraz kolejny z fantastycznych zamków - Rasnov.

Z kolei w stolicy kraju - w Bukareszcie - zobaczymy masę pięknych obiektów architektonicznych, do których można zaliczyć liczne cerkwie oraz klasztory. Dla miłośników ciepła, słońca i wody godne polecenie jest wybrzeże Morza Czarnego, gdzie znajdują się piękne plaże oraz zadbane kurorty. Także każdy z pewnością znajdzie miejsca na noclegi dostosowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Rumunia jest również dobrym miejscem dla turystyki zimowej. Znajdujące się tam góry pozwalają na uprawianie narciarstwa, a atutem tamtejszych kurortów nie jest ich wielka popularność, przez co ceny nie są zawyżone, a dodatkowo sezon zimowy trwa w tamtych rejonach dosyć długo.

Chcąc przedostać się do Rumunii wykorzystując tanie linie autokarowe, można napotkać pewne problemy, gdyż niestety funkcjonuje tylko jedno połączenie, które ma swój kurs pomiędzy Przemyślem a Suczawą. Niemmniej jednak, sytuacja w rozkładach autobusowych jest płynna i zawsze można się upaenić, czy dany kurs funkcjonuje obecnie na Euroticket.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są tanie linie lotnicze. Wprawdzie bezpośrednie połączenie pomiędzy Polską a Rumunia oferuje jedynie polski LOT, to korzystając z relacji z przesiadką, ma się o wiele większe pole do wyboru. Do Rumunii kursują takie tanie linie lotnicze jak Lufthansa, Swiss, SAS czy Turkish Airlines.


Kup bilet z Polski do Rumunii lub sprawdź rozkład jazdy i ceny biletów online:Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.