OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Polska

polska.png
Bilety do Polski


Polska to kraj położony w Europie Środkowej, graniczący z siedmioma państwami: Niemcami (na zachodzie), Czechami i Słowacją (od południa) oraz Ukrainą, Białorusią, Litwą (od wschodu) oraz Rosją (tzw. Okręgiem Kaliningradzkim od północy).

Polska jest krajem bardzo zróżnicowanym pod względem rzeźby geologicznej - znajdują się tutaj bowiem niemal wszystkie formy terenu, a więc zarówno niziny, jak i wyżyny oraz góry. Kraj ten może pochwalić się także dostępem do morza od północy (co jest przyczyną również bliskiego sąsiedztwa krajów skandynawskich, tj. Danii, Szwecji i Norwegii), dokąd bardzo łatwo można dostać się drogą morską, jak i lotniczą. Kierunek ten jest ostatnio coraz bardziej popularny.

Znakomicie wygląda również oferta turystyczna kraju na wschodzie Polski, bliżej granicy z Rosją oraz Litwą, gdzie znajduje się unikat na skalę światową Kraina Wielkich Jezior - pozostałość po lodowcach, czyli region zwany Warmia i Mazury, Puszcza Białowieska, a także Polesie Lubelskie czy Roztoczański Park Narodowy - tereny wciąż nieskażone cywilizacją, dzikie, z całym bogactwem fauny i flory.

Polska z roku na rok staje się krajem coraz bardziej atrakcyjnym dla zagranicznych turystów, którzy chętnie spędzają tutaj swój urlop, zarówno zimą (tu „stolicą" w tym okresie jest zdecydowanie Zakopane oraz Karpacz), wiosną i jesienią (wszystkie większe miasta, takie jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk czy Wrocław, które przygotowują na ten czas bogatą ofertę kulturalną, festiwale, koncerty itd.), jak i latem (tutaj na prowadzenie wysuwają się liczne nadmorskie kurorty, takie jak: Kołobrzeg, Międzyzdroje, Mielno, Hel, Trójmiasto, Krynica Morska itd.).

Dzięki temu, że w 2012 roku Polska wraz z Ukrainą organizowały Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012, wiele cudzoziemców „odkryło" ten kraj i zadeklarowało powrót do niego. Kibiców z zagranicy urzekła przede wszystkim polska gościnność, liczne atrakcje turystyczne, przystępne ceny oraz... piękne kobiety!

Najpopularniejszą formą transportu w Polsce nadal jest ruch lądowy, samochodowy lub przejazdy pociągami. Tanie bilety lotnicze zyskują jednak coraz to szerszą rzeszę fanów i użytkowników. Również tanie linie autokarowe cieszą się coraz większą popularnością, np. firma Polski Bus. Bilety, rozkłady itrasy przewozów autokarowych można sprawdzić w Euroticket i Voyager. 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.