OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Dundee

Bilety do Dundee


Autokarem do Dundee można się dostać również z Polski. wystarczy wybrać przewoźników, którzy są rzetelni i sprawdzeni. Takie są właśnie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska podróżujące również na trasie Polska - Szkocja (Wielka Brytania). Ich tanie bilety autokarowe można kupiż online poprzez platformę Euroticket:


bilet-euroticket.png


Istnieje wiele miejscowości na liście tego przewoźnika, z których zabiera pasażerów do Dundee. wymienimy tu jednak tylko przykładowe połączenie z Hrubieszowa do Dundee: Staszów, Stopnica, Busko-Zdrój, Pinczów, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Dundee.

Inne połączenia autokarowe do Dundee z Polski reprezentowane jest przez konkurencyjną ofertę przewoźników Polonia Transport oraz Sindbad, których bilety online można kupić w systemie rezerwacji biletów autokarowych przez internet Voyager: 


bilet-voyager.png


Równiez i w tym przypadku siata połączen autobusowych jest bardzo rozległa i praktycznie z każdego miejsca w Polsce można sie dostac do Dundee. Przykładową trasą linii autokarowych Polonia Transport i Sindbad do Szkocji jest: Hrubieszów, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Tomaszów Lubelski, Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Luton, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen.

Dundee do dość duże miasto w Szkocji w Wielkiej Brytanii. Osoby zamieszkujące tamte rejony nazywają je również Dùn Dèagh. Miejscowość położona jest nad Morzem Północnym, a dokładniej na wschodzie Szkocji, przy zatoce Firth of Tay, u ujścia rzeki Tay. Starożytni Rzymianie nazwali okoliczną ludność mianem Pitków. Nazwa pochodzi od ich zwyczaju - malowania swoich ciał.

Rozwój miasta wiązał się głównie z rewolucją przemysłową, dzięki której Dundee zasłynęło świetnymi dziennikarzami, a także pomarańczowym dżemem produkowanym masowo. Innym produktem, który rozsławił miasto była juta - wyrabia się z niej przędne włókna do tkanin opatrunkowych oraz tapicerskich. Ma ona tez inne zastosowania. Dzięki tym trzem mocnym stronom, Dundee słynie jako miasto jako "miasto juty, dziennikarstwa i dżemu". 

Jeśli wliczyć przedmieścia - Birkhill, Ivengrowrie i Monifieth - to Dundee tworzy aglomerację, która liczy około 170 tys. mieszkańców. Wśród nich jest wiele ważnych dla ludzkości jednostek, które zainicjowały wyprawy badawcze, by później pozostawić swe odkrycia w tutejszym muzeum dla potomności. Jednym z nich jest na przykład Robert Scott. Statek, na którym wypłynął (RRS Discovery) jest udostępniany dla turystów w Discovery Point.

Miejscami na mapie Dundee, które koniecznie trzeba odhaczyć są: Galeria McManus - muzeum sztuki i galeria, Katedra św. Pawła, Kościół parafialny Dundee, Uniwersytet Dundee, Dundee Law - wzgórze w centrum miasta, dzielnica West End z Magdalen Green i altaną koncertową, Cox's Stack - komin dawnego zakładu jutowego nazwany po późniejszym Lordzie Provoście, Rynek Miejski Dundee, a także Wishart Arch - część murów dawnego miasta, która jako jedyna ocalała do dziś.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.