OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Bartuś

bartus.png
Linie Autobusowe Bartuś


Bartuś to w pełni profesjonalna firma, która swoją pozycję rynkową stabilizuję już od 1989 roku. Obecnie może pochwalić się usługami transportowymi najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania zadowolonych klientów. Nowoczesne autokary oraz wykwalifikowana obsługa to na pewno znacząca część sukcesu tej firmy.

Bartuś swoją ofertę kieruje głównie do pasażerów wybierających kierunek Polska-Niemcy. Autobusy i autokary wyjeżdżają w tym kierunku codziennie, a co najważniejsze ceny biletu jest bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi przewoźnikami na podobnej trasie. Firma Bartuś działa na terenie południowej Polski i kieruje się do miast niemieckich.

Linie autokarowe na swoich trasach odwiedzają takie miasta jak: Jastrzębie Zdrój, Żory, Rybnik, Wodzisław Śląski, Pszów, Koźle, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnicę, Lubin, Polkowice, Nową Sól, Zieloną Górę, Krosno Odrzańskie, Świecko, Bielefeld, Paderborn, Dortmund, Bochum, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Koln i Bonn.


Bilety Autokarowe Bartuś - Sprzedaż i Rezerwacja Online


Bilety autokarowe Bartuś sprzedawane są poprzez platformę Voyager.

KUP BILETY Bartuś online!

bilet-voyager.png 


Przewozy Autokarowe Bartuś

 

W ofercie można znaleźć również możliwość wynajmu autokarów na wyjazdy typu wycieczki, wyjazdy służbowe, wszelkie imprezy okolicznościowe, a wynajmowane autokary są przede wszystkim bardzo komfortowe z wygodnymi fotelami, sprzętem audio video, barek i toaletę.

Bilety autokarowe z Polski do Niemiec można zakupić drogą internetową za pomocą wyszukiwarki Voyager. Firma Bartuś, wychodząc naprzeciw swoim wymagającym klientom oferuje bardzo dużo zniżek na przejazdy autobusowe. Zniżkami objęci są stali klienci, dzieci, osoby które ukończyły 60. rok życia oraz wszystkim podróżnym, którzy przedstawią kierowcy pięć zrealizowanych już biletów autokarowych firmy Bartuś.


Popularne trasy Bartuś

.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.