OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Żak Express

zak-express.png
Linie Autobusowe Żak Express


Żak Express
to firma transportowa, która świadczy usługi przewozowe w kraju oraz poza jego granicami już ponad 16 lat. Długoletnia specjalizacja w branży turystycznej sprawia, że oprócz wymagań klientów, spełniane są również wszelkie europejskie normy transportowe. Wymagane przez ustawy i obostrzenia licencje są priorytetem.

Przewozy osób Żak Express zajmują się organizacją wycieczek zorganizowanych. Na tym nie kończy się jednak gama ich usług. Od kilku lat (początkiem był rok 2012) bardzo sprawnie funkcjonuje trasa autokarowa krajowa Suwałki - Warszawa. Dowozy na lotniska w Ełku i Warszawie to to, czym charakteryzuje się trasa krajowa Żak Express.

Wśród oferowanych połączeń znajdziemy również tego typu: Augustów -> Warszawa, Ełk -> Warszawa, Suwałki -> Warszawa, Grajewo -> Warszawa, Łomża -> Warszawa, oraz relacje powrotne. Przewozy na tych połączeniach wykonywane są regularnie, codziennie. 

Pojazdy linii autokarowych Żak Express cechują się dużą różnorodnością - w zależności od zapotrzebowania. Jest wśród nich również ten, który woził reprezentację Portugalii podczas rozgrywek piłkarskich Euro 2012. Mamy na przykład autokary zabierające na pokład 83 osoby (setra 431 DT), 67 osób (setra 419 GT-HD), 59 osób (setra 417 i 417 GT, mercedes travego, MAN lion's coach), 55 osób (setra 416 GT-HD), 51 osób (setra 415 GT-HD, mercedes tourismo, mercedes travego, volvo 9700H), 20 osób (mercedes sprinter VIP, mercedes sprinter, VW crafter), 8 osób (mercedes vito).


Bilety Autokarowe Żak Express - Sprzedaż i Rezerwacja Online


Bilety autokarowe Żak Express sprzedawane są poprzez platformę Voyager.

KUP BILETY Żak Express online!

 


Przewozy Autokarowe Żak Express

 

W autokarach Żak Express, które obsługują przewozy krajowe klienci cieszyć się mogą z wszelkich dogodności. W dzisiejszych czasach wiele osób podróżuje wraz z urządzeniami mobilnymi, jak laptop. Właściciele firmy przewozowej Żak Express rozwijają swoją działalność również z myślą o nich - w autokarach mamy dostęp do gniazdek o napięciu 230 V. 

Ponadto dla osób, które chcą sprawdzić, gdzie aktualnie przebywają pojazdy firmy autokarowej Żak Express, założone specjalne nadajniki GPS. Monitoring GPS pojazdów tych linii autokarowych dostępny jest na ich oficjalnej stronie głównej. Te same autokary i autobusy są możliwe do wynajęcia.

W ofercie tego przewoźnika dostępne są również zniżki na przejazdy. Dzieci do 12 roku życia płacą 50% wartości taniego biletu autokarowego. Zniżka należy się również uczniom i studentom za okazaniem ważnej legitymacji, do 26 roku życia. Realizuje się również zniżki dla seniorów - szczegóły tej promocji dostępne są na stronie internetowej firmy. Jeśli trafimy na okazję, to zniżki nie będą nam potrzebne, bo bilety w Żak Express można kupić już za 1 złoty. 


Popularne trasy Żak Express


TRASA 1
- Przewozy Żak Express z Suwałk do Nowego Dworu Mazowieckiego

Do Augustowa, Warszawy, Modlina, Emilianowa, Łomży

Suwałki -> Augustów -> Ełk -> Grajewo -> Szczuczyn -> Stawiski -> Łomża -> Emilianów -> Warszawa - Modlin (WMI), Nowy Dwór Mazowiecki (w ramach tego połączenia - dowozy na lotnisko Żak Express)

TRASA 2 - Przewozy Żak Express z Lotniska Chopina do Suwałk

Do Ełku, Warszawy, Grajewa, Szczuczyna

Warszawa -> Łomża -> Stawiski -> Szczuczyn -> Grajewo -> Ełk -> Augustów -> Suwałki

Komentarze (2)

2.50/5 2 2
Gość
~ Edyta 2015-06-09 22:19:12
Ocena:

Bardzo często podróżuje tymi autokarami na trasie Łomża - Warszawa i jestem bardzo zadowolona. Nowoczesne i luksusowe autokary, zawsze czyste. Bardzo mili kierowcy. Na stronie ostatnio znalazłam ze firma ciągle się rozwija i od 26 czerwca otwierają nowe palaczenie z Białegostoku do Warsawy. Polecam!

Gość
natalia 2015-06-19 15:35:36
Ocena:
5

Dzięki za informację o nowej trasie! już szykujemy newsa na ten temat! ;)

Ocena

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.