OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Visitor

visitor.png
Linie Autobusowe Visitor


Linie autokarowe Visitor zapewniają podróżnym przemieszczanie się między Polską a Ukrainą, między licznymi miejscowościami. autokary tej firmy przewozowej prowadzone są przez zawodowych, doświadczonych kierowców, którzy starają się o bezpieczeństwo i komfort jazdy podczas trasy. Autobusy do Ukrainy Visitor wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, które dodatkowo chronią osoby kupujące tanie bilety autokarowe. Wygoda podczas podróży może być jeszcze większa, gdy skorzystają one z możliwości regulacji foteli, a wisienką na torcie mogą być numerowane miejsca i klimatyzacja.

Oprócz stałej linii na Ukrainę, Visitor prowadzi również sprzedaż biletów autokarowych innych linii autokarowych, a także tanich biletów lotniczych - dostępne są one na ich oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, firma ta prowadzi również wynajem swoich pojazdów. Dzięki Visitor, możesz łatwo zaplanować firmowe wyjazdy, transfery na lotniska, pielgrzymki, przewozy gości na wesele, wyjazdy na narty, objazdowe, szkolne i przedszkolne wycieczki, spotkania biznesowe i inne.

Visitor to ceniona firma przewozowa, a poświadczyć o tym mogą opinie klientów oraz posiadane przez nią wszelkie potrzebne licencje i zezwolenia krajowe i międzynarodowe na przewozy autokarowe. Dla osób zainteresowanych wynajmem pojazdów przewozów autobusowych Visitor mamy dobrą wiadomość - ceny są negocjowalne. 


Bilety Autokarowe Visitor - Sprzedaż i Rezerwacja Online


Bilety autokarowe Visitor sprzedawane są poprzez platformę Euroticket.

KUP BILETY Visitor online!

 bilet-euroticket.png


Przewozy Autokarowe Visitor


Linie autokarowe Visitor oferują swoim potencjalnym podróżnym kilka możliwości przemieszczania się między Polska a Ukrainą. Przykładem takiego połączenia mogą być przewozy autokarowe z Warszawy do Czerniowic, busy do Kijowa z Poznania, bilety autokarowe z Gdańska do Kijowa albo do Truskawca - dokładne trasy połączeń autobusowych Visitor znajdują się w sekcji poniżej.

Miejsca w autokarach Visitor są numerowane. Po wcześniejszym kontakcie z firmą przewozową, może wybrać miejsce po środku, z tyłu, z przodu autokaru, a także siedzenia od strony przejścia bądź okna. W miarę dostępności w pojeździe, możliwe będzie spełnianie tego typu wymogów klientów. Numer miejsca nie jest drukowany na bilecie, a w przypadku braku określenia preferencji w stosunku do miejsca, będzie mu ono przydzielone automatycznie.

Ten licencjonowany przewoźnik z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski gwarantuje swoim podróżnym bilety imienne, stąd brak możliwości przepisania ich na inną osobę. Datowanie biletów w przypadku biletu OPEN ważne jest przez 3 miesiące po dacie wyjazdu. Przewozy autokarowe Visitor zapewniają również transport nieletnich, którzy posiadają wcześniej wypełniony wniosek.


Popularne trasy Visitor


TRASA 01 - Przewozy Visitor z Polski na Ukrainę

Do Stryja, Drohobyczy, Truskawca, Lwowa

Gdańsk -> Bydgoszcz -> Toruń -> Warszawa -> Lublin -> Lwów (Львів, Lwiw, Львов, Lwow, Lemberg, Lviv) -> Stryj (Стрий, Sztrij) -> Drohobycz (Дрогобич, דראָהאָביטש) -> Truskawiec (Truskavets, Трускавець)

TRASA 02 - Przewozy Visitor z Polski na Ukrainę

Do Tarnopola, Winnicy, Żytomierza, Kijowa


(1) Poznań -> Łódź -> Częstochowa -> Katowice -> Kraków -> Tarnów -> Lwów -> Tarnopol (Тернопіль, Ternopil) -> Chmelnyckyj (Хмельницький, Chmelnyćkyj, Chmielnicki) -> Winnica (Вінниця) -> Żytomierz (Житомир, Żytomyr) -> Kijów 

(2) Gdańsk -> Bydgoszcz -> Toruń -> Warszawa -> Lwów -> Tarnopol -> Chmelnyckyj -> Winnica -> Żytomierz -> Kijów

TRASA 03 - Przewozy Visitor z Polski na Ukrainę

Do Czerniowców, Śniatynia, Kolomyji, Lwowa

Warszawa -> Lublin -> Lwów -> Rohatyn (Рогатин) -> Ivano-Frankivsk (Iwano-Frankiwsk, Івано-Франківськ) -> Kolomyja (Коломия) -> Śniatyn (Снятин, Sniatyn) -> Czerniowce (Чернівці, Cernăuţi, Черновцы, Չերնովեց, Czernowitz, Tschernowitz)

Do Kicmania, Zaleszczyk, Czerniowców, Trembowli

Poznań -> Warszawa -> Radom -> Lublin -> Lwów -> Tarnopol -> Trebovlya (Trembowla, Trembovl, Trebovlia, Теребовля) -> Chortkiv (Czortków, Чортків) -> Zaliszcziki (Zalishchyki, Zalishchyky, Zaleszczyky, Заліщики) -> Kitsman (Kicmań, Kocman, Кі́цмань,Coţmani, Kotzman) -> Czerniowce

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.