OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Adamis Tours

adamis-tours.png
Linie Autobusowe Adamis ToursLinie autokarowe Adamis Tours to licencjonowany przewoźnik, który od lat oferuje swoje usługi podróżnym. Posiadają doświadczenie przewozowe w kraju i za granicą. Cechą charakterystyczną przewozów autokarowych Adamis Tours jest to, że dbają one o komfort swoich klientów oraz starają się, by ceny biletów były na stałym, niskim poziomie.

Autokary Adamis Tours spełniają wszelkie unijne wymogi transportowe. Przestrzegane są przepisy bezpieczeństwa krajowe i zagraniczne. kierowcy tej firmy przewozowej wykazują się wielkim doświadczeniem oraz kwalifikacjami zawodowymi. Poza tym autobusy te wykorzystywane są również w innej formie - właściciele firmy zdecydowali się udostępnić je pod wynajem.

Ponadto Adamis Tours zajmuje się również sprzedażą wczasów i wycieczek zagranicznych, nie tylko na terenie Europy. Prowadzą oni przedstawicielstwo między innymi tego typu przedsiębiorstw: Wygoda Travel, Sol Tour, Harctur, Fun Club, Adriatyk.

Praktyczne informacje potrzebne w razie korzystania z usług tej firmy przewozowej. Przejeżdżając przez Serbię i Macedonię autokarem, obywatele Unii Europejskiej nie są zobowiązani do posiadania paszportu, wystarczy dowód osobisty. Ważne jest, bo dokument tożsamości nie stracił swojej ważności. Dwustronne bilety typu otwartego (open) swoją ważność tracą po 6 miesiącach. w tej firmie autokarowej każdy pasażer może zabrać ze sobą bez dodatkowych opłat dwie sztuki bagażu. Podręczny do 5 kg, a główny - 25. Osoby niepełnoletnie mogą podróżować samodzielnie, wystarczy, że kupią pełny bilet oraz będą miały w posiadaniu odpowiedni dokument potwierdzający zgodę rodziców na podróż. Po piątym przejeździe klient może ubiegać się o kartę stałego klienta, która upoważni go do 10% zniżki.


Bilety Autokarowe Adamis Tours - Sprzedaż i Rezerwacja Online


Bilety autokarowe Adamis Tours sprzedawane są poprzez platformę Euroticket.

KUP BILETY Adamis Tours online!

bilet-euroticket.png 


Przewozy Autokarowe Adamis Tours


Najczęściej proponowanymi kierunkami wyjazdowymi linii autokarowych Adamis Tours jest połączenie z Polski do Grecji. Po drodze autokary tej firmy, by dotrzeć na miejsce pokonują szereg krajów - Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Dojazd z Polski do greckiej stolicy proponowany jest w zasadzie z dwóch punktów początkowych, Katowic i Warszawy. To samo tyczy się Koszyc na Słowacji, Budapesztu na Węgrzech, Nis w Serbii oraz Skopje w Macedonii.


Popularne trasy Adamis Tours


TRASA 1 - Przewozy Adamis Tours z Polski na Słowację, Węgry, do Serbii, Macedonii i Grecji

Do Aten, Larissy, Salonik, Belgradu

(1) Warszawa -> Radom -> Kielce -> Ostrowiec Świętorzyski -> Sandomierz -> Tarnobrzeg -> Stalowa Wola -> Nisko -> Rzeszów -> (2) Katowice -> Kraków -> Tarnów -> Nowy Sącz -> Gorlice -> Jasło -> Krosno -> Kosice (Koszyce, Košice, Kaschau, Kassa) -> Budapeszt  (Budapest) -> Novi Sad (Nowy Sad, Нови Сад, Újvidék, Nový Sad, Neusatz (an der Donau), Neoplanta) -> Begrad (Београд, Beograd, Singidunum, Białogród, Nándorfehérvár) -> Nis (Nisz, Niš, Ниш, Nish, Nissa) -> Skopje (Скопје, Scupi, Skopie, Скопље, Skoplje, Скопие, Shkup, Σκόπια, Üsküp) -> Saloniki (Θεσσαλονίκη, Tesaloniki, Tesalonika, Θεσσαλονίκη, Thessalonike, Egnatia, Sołuń) -> Katerini (Κατερίνη, Αἰκατερίνη, Aikaterini) -> Larissa (Λάρισα) -> Lamia (Λαμία, Lamía) -> Ateny (Αθήνα, Athina, Ἀθῆναι, Athenai, Athenae)

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.