OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Interglobus

interglobus-tour.png
Linie autobusowe Interglobus


Firma Interglobus powstała w 1998 r. i od tego czasu nieustannie się rozwija, zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów. Jej specjalnością są przewozy międzynarodowe, na stałej trasie Szczecin – Berlin oraz dopasowane do potrzeb klientów przejazdy autokarowe i mikrobusowe na dowolnych trasach. Oprócz tego Interglobus realizuje dowozy zarówno liniowe jak i indywidualne na dowolne lotnisko w Polsce.

Dla firm i korporacji stworzono specjalną ofertę Business Taxi, umożliwiającą transfery lotniskowe, przewozy pomiędzy hotelami oraz dowóz pracowników i gości biznesowych w określone miejsce. Anglo- i niemieckojęzyczni kierowcy są zawsze do dyspozycji pasażerów.

Możliwy jest także wynajem autokarów lub busów, zarówno na niewielkie rodzinne spotkania jak i ogromne imprezy masowe. Klienci mogą również zlecić pełną obsługę logistyczną danego wydarzenia, włącznie z rezerwacją hoteli, zapewnieniem cateringu oraz koordynacją transferów indywidualnych i grupowych.


Bilety autokarowe Interglobus - Sprzedaż i rezerwacja online


Bilety autokarowe Interglobus sprzedawane są poprzez platformę Euroticket.

KUP BILETY Interglobus online!

bilet-euroticket.png 


Przewozy autokarowe Interglobus


Flota Interglobusu składa się z kilkudziesięciu nowoczesnych pojazdów: autokarów, busów i samochodów osobowych marki Mercedes. Wszystkie zostały komfortowo wyposażone, dodatkowo w autokarach i busach zamontowano ograniczniki prędkości, zapewniające bezpieczeństwo podczas podróży. Profesjonalni kierowcy, cyklicznie uczestniczą w szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje i poziom wiedzy.

Regularna linia autokarów firmy Interglobus przebiega przez Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin aż do berlińskich lotnisk – Tegel i Schönefeld. Trasa ta jest obsługiwana 20 razy dziennie, co umożliwia wybór dogodnej dla nas godziny i niemal idealne dopasowanie przewozów autokarowych Interglobus do lotu.


Popularne trasy Interglobus

.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.