OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Luna Trans

lunatrans.png
Linie Autobusowe Luna Trans


Busy Luna Trans podróżują po Polsce już od 2001 roku, więc zarówno kierowcy jak i zarząd firmy zdążył nabrać doświadczenia w kwestiach transportowych. Okres początków firmy łączył się bezpośrednio w wysokim zapotrzebowaniem na tego typu usługi przewozu osób. Pierwszymi zadaniami wykonywanymi przez Luna Trans była regularna linia na trasie Rzeszów - Paryż - Rzeszów, których patronem była firma Jacki. Usługi  dla nich świadczyły również Expres Bus i Asik.

Rok współpracy z wyżej wymienionymi firmami to również działanie ramię w ramię z rzeszowskim Eurokarem, a także krakowskim Jordanem i Eurolines - ci delegowali autokary Luna Trans na autobusowe trasy międzynarodowe. Po tak zdobytym doświadczeniu Marszałek Województwa Podkarpackiego nie miał nic przeciwko podpisaniu zgody na uruchomienie regularnych przewozów i transportu drogowego na linii Rzeszów - Tarnobrzeg - Warszawa. Dzięki takim poczynaniom, autokary Luna Trans mogą się pochwalić siednioma latami pracy własnie na tym odcinku bez większej konkurencji.

Luna Trans ponadto wyjanmuje swoje pojazdy innym firmom transportowym i biurom podróży, dzięki czemu nawiązuje nowe kontakty zawodowe. Oprócz takich tymczasowych umów podpisywanych między przewozami autokarowymi Luna Trans i innymi firmami, na stałe współpracuja oni z następującymi biurami turystycznymi: Asik, WSK - Rzeszów, Sanofi - Aventis, Zelmer, Rossman, UM, Betad Leasing, MTU; oraz biurami turystycznymi: Restur, Smak Podróży, Traper, Janosik, Art-Tour, Tramp, PTTK, Restor, Balkan - Express, Centrum usług Turystycznych. 


Bilety Autokarowe Luna Trans - Sprzedaż i Rezerwacja Online


Bilety autokarowe Luna Trans sprzedawane są poprzez platformę Euroticket.

KUP BILETY Luna Trans online!

bilet-euroticket.png 


Przewozy Autokarowe Luna Trans


Klienci podróżujący liniami autokarowymi Luna Trans mogą cieszyć się wszelkimi przywilejami. Podczas rezerwacji biletów autokarowych zawsze trafią na ceny niższe, niż u konkurencji, a niekiedy mogą nawet kupić tanie bilety autokarowe z Rzeszowa do Warszawy bądź z Warszawy do Rzeszowa za 1 zł!. Jeśli już trafi na taką okazję, musi wydrukować bilet, porozcinać go i stawić się na określonym przystanku 5 minut przed wyjazdem autobusu w kierunku Warszawy bądź Rzeszowa.

Pojazdy dostępne do wypożyczenia w firmie przewozowej Luna Trans:  autokary - mercedes travego (48+2, 49+2 miejsca), mercedes turismo (49+2), mercedes 404 rdh (49+2); mikrobusy - mercedes sprinter 416 cdi (24+1, 19+1), mercedes sprinter 316 cdi (18+1, 17+1), volkswagen transporter (8+1).

Luna Trans to linie autokarowe, które pozyskały sobie oprócz wszystkich wymaganych licencji na przewozy krajowe i międzynarodowe, również zaufanie swoich klientów. Kadra kierowców jest wyspecjalizowana, stała i profesjonalna.

Z kartą stałego klienta firmy transportowej Luna Trans, co 10 przejazd jest gratis! Kupując bilet w dwie strony, będzie on tańszy o 10 złotych. Wyrobienie karty stałego klienta jest darmowa. nie traci ona swojej ważności.  


Popularne trasy Luna Trans


TRASA 1
- Przewozy Luna Trans z Rzeszowa do Warszawy

Do Radomia, Tarnobrzega, Warszawy, Rzeszowa

Rzeszów -> Miłocin k/Rzeszowa -> Zaczernie -> Rudna Mała k/Rzeszowa -> Głogów Małopolski -> Widełka -> Kupno k/Kolbuszowejj -> Kolbuszowa -> Cmolas -> Hadykówka -> Komorów k/Majdanu Królewskiego -> Majdan Królewski -> Nowa Dęba -> Tarnowska Wola k/ Nowej Dęby -> Jadachy -> Chmielów k/ Nowej Dęby -> Tarnobrzeg -> Łążek k/ Łoniowa -> Łoniów -> Trzebiesławice k/ Łoniowa -> Sulisławice k/ Łoniowa -> Wólka Gieraszowska -> Klimontów -> Lipnik -> Włostów k/ Opatowa -> Opatów -> Ostrowiec Świętokrzyski -> Kunów -> Młynek k/Brodów -> Lubienia k/Brodów -> Iłża -> Radom -> Radom -> Głuchów k/Grójca -> Tarczyn -> Grzędy k/Tarczyna -> Mroków k/Tarczyna -> Wólka Kosowska -> Magdalenka -> Janki k/Raszyna -> Raszyn -> Warszawa - Okęcie -> Warszawa (Centralna i Zachodnia)

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

Międzynarodowe Bilety Autokarowe Euroticket


bilet-euroticket.png


 

Międzynarodowe bilety autokarowe Voyager


bilet-voyager.png


 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.