OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Aktualności

Agat - Transport osób do Anglii, Belgii, Danii (08.04.2015)

agat.png

Tanie linie autokarowe Agat zwiększają częstotliwość wyjazdów z Polski do Belgii oraz do Wielkiej Brytanii z połączeń antenowych* Konin i Elbląg. Ponadto możliwy będzie zakup tanich biletów autokarowych Agat do Niemiec, Danii i Holandii na zwielokrotnioną liczbę kursów w ciągu tygodnia. I jeszcze jedna ważna informacja na temat transportu osób Agat do Danii. która dotyczy zmiany godzin wyjazdów autobusów w tym kraju. Szczegóły dotyczące modyfikacji w międzynarodowych przewozach autokarowych Agat znajdują się poniżej.


bilet-euroticket.png


Autobusy Agat do Belgii i Anglii

1. Począwszy od o7.o4.2o15 przewozy autokarowe antenowe linii Agat z Elbląga i Konina do Belgii i Anglii zostaną zwielokrotnione. Antena Elbląga obejmuje wyjazdy autobusem Agat z tego typu miast do Belgii i Anglii - Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Karlino, Nowogard, Goleniów, Szczecin. Z kolei antena Konina obejmuje także Poznań. Przewóz osób Agat odbywał się będzie następująco:

- wyjazd z Polski do Belgii i Anglii: wtorki, czwartki, soboty;

- wyjazd z Belgii i Anglii: poniedziałki, czwartki, soboty.

Przykładowy rozkład jazdy na trasie Polska-Belgia-Anglia dotyczący wyżej opisanej zmiany: (antena konińska) Konin -> Poznań; (antena Elbląska) Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Rumia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Karlino, Nowogard, Goleniów, Szczecin; Berlin -> Antwerpia -> Maidstone -> Londyn -> Guildford -> Porthsmouth -> Southampton.


Autokary Agat do Holandii, Niemiec i Danii

2. W tym samym dniu (o7.o4.2o15) w życie weszły zmiany dotyczące przewozów osób Agat do Danii, Niemiec i Holandii. Trzy linie autokarowe Agat ulegną zmianie:

a) autobusy Agat na linii N-01 z Polski do Flensburga -> bez przesiadki za granicą -> Berlin, Hamburg, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg:

- wyjazd z Polski: wtorki, czwartki, soboty,

- wyjazd z Niemiec: poniedziałki, czwartki, soboty,

c) autokary Agat na linii D-03 z Polski do Danii -> bez przesiadki za granicą -> Haderslev, Kolding, Velje, Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga:

- wyjazd z Polski: wtorki, czwartki, soboty,

- wyjazd z Danii: poniedziałki, czwartki, soboty,

d) przewozy Agat na linii N-01/H-01 z Polski do Niemiec i Holandii -> z przesiadką za granicą, w Hamburgu przy współpracy z tamtejszymi liniami autokarowymi, Marolines Hamburg -> Tostedt, Bremen, Oldenburg, Leer, Groningen, Heerenveen, Zwolle, Apeldorn, Amsterdam, Leiden, Haga, Rotterdam, Dordrecht:

- wyjazd z Polski: wtorki, czwartki, soboty,

- wyjazd z Holandii i Niemiec: poniedziałki, czwartki, soboty.


Przewozy Agat do Danii

3. Od 11.o4.2o15 zmieniają się godziny wyjazdów z miast duńskich do Polski na linii D-03. Obowiązujące godziny wyjazdowe autokarów międzynarodowych Agat przedstawiają się następująco:

- Kopenhaga - 09:30,

- Slagelse - 10:45,

- Odense - 12:00,

- Fredericia - 12:45.

Pasażerowie, którzy już zakupili bilety będą powiadomieni bezpośrednio przez przewoźnika Agat.


*Co to jest połączenie autokarowe antenowe?

polaczenia-antenowe-autobusowe-linii-aytokarowych-agat-do-grecji-z-polski.jpg

Połączenia antenowe w przypadku międzynarodowych przewozów autokarowych dotyczą wyjazdów z każdego zakamarka Polski. Z mniejszych miejscowości wyjeżdżają pojazdy danego przewoźnika (np. w tym przypadku - linii autokarowych Agat), często ich wielkość jest uzależniona od liczby pasażerów, którzy zamawiają bilety autobusowe. Zjeżdżają się one do większego miasta, skąd następnie następuje wyjazd (często większym) autokarem do określonego kraju (np. Grecji).

Niektórzy z międzynarodowych przewoźników naliczają dodatkowe opłaty za połączeni antenowe, jednak w systemie biletowym Euroticket, gdzie zakupisz bilety autokarowe Agat, możesz być pewien, że zapłacisz jedynie raz.


bilet-euroticket.png


Autokary Agat do Wielkiej Brytanii do dla Ciebie zbyt wiele? Sprawdź bardziej minimalistyczne rozwiązanie - busy z Polski do Anglii.


Powrót

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

OpenBus.pl w Internecie:

 

 

Najważniejsze Informacje

Mój Bilet

wzor_biletu_voyager_jpg.jpg
euroticket_vs._voyager_p__atn__ci.jpg

Zarówno w systemie Euroticket, jak i Voyager istnieją różne możliwości płatności. Przy zakupie biletu online przez wyszukiwarkę połączeń międzynarodowych autokarowych Voyager mamy trzy opcje: przelew automatyczny (mBank, MultiBank, Inteligo, PKO BP, BPH, BZWBK... i inne), płatność kartą (eCard/VISA, eCard/MasterCard, eCard/Maestro, PolCard), przelew ręczny (Przelewy 24:Credit Agricole, Millenium, Bank PEKAO S.A... i inne). Całość porównania znajdą Państwo na grafice powyżej.

Międzynarodowe Bilety Autokarowe Euroticket


bilet-euroticket.png


 

Międzynarodowe bilety autokarowe Voyager


bilet-voyager.png