OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Nantes

Nantes - Przewozy i Transport


Międzynarodowe połączenia autokarowe cieszą się wśród podróżnych rosnącym zainteresowaniem. Ma to związek z tym, że konkurujące ze sobą firmy transportowe oferują swoim klientom tanie bilety autokarowe, liczne autobusy do Francji i wielu innych państw oraz dodatkowe busy do kilkudziesięciu różnych miejscowości. Dzięki temu, podróż z Polski do Francji jest obecnie nie tylko łatwa i wygodna, ale także coraz tańsza.

autokary_warszawa_nantes.jpg

Firmy organizujące przewozy autokarowe do Francji bardzo często proponują swoim klientom bilety autokarowe do Nantes. Zwykle bilety autokarowe do Nantes kosztują około 449 złotych, zdarza się jednak, że w okresie trwania promocji można je kupić już za 149 złotych. W Warszawie autokary do Nantes zapewniają: Sindbad, Interbus-Sindbad oraz Nord.

Autobusy do Nantes z Warszawy odjeżdżają z Dworca Zachodniego PKS (przy Alejach Jerozolimskich), ze stanowiska 10/11. Każdy pasażer musi jednak pamiętać, że decydując się na opcję, jaką jest autobus do Francji, przystanek docelowy zależy od danego przewoźnika. Najczęściej jednak autokary do Nantes zatrzymują się na przystanku Gare SNCF Sud, Hotel Mercure.

Podróż autobusem do Nantes z Warszawy trwa około 32 godzin, jednak mimo długiego czasu podróży, jest to jeden z najpopularniejszych sposobów dojazdu do wybranego miasta. Wiąże się to nie tylko z tanimi biletami czy licznymi ofertami różnych przewoźników. Autokary do Francji bardzo często pozwalają pasażerom na bezpośredni dojazd do wybranego miasta, nawet z mniejszych polskich miast. Dzięki temu podróżni mogą dotrzeć do konkretnej miejscowości bez zbędnych przesiadek.

Przewozy autokarowe to możliwość dojazdu autokarem nawet do mniejszego miasta bez konieczności przesiadek. Dzięki temu autokar do Francji jest jedną z najlepszych sposobów dotarcia do małych miejscowości.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, jaką jest bilet autokarowy z Warszawy do Nantes zapraszamy na nasza stronę internetową.


Bilety autokarowe Warszawa - Nantes


Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych
z Warszawy do Nantes

bilety-autokarowe-rezerwacja.png 


Autobusy Warszawa - Nantes (Naoned)

sindbad.pngPrzewoźnik: Sindbad
Symbol trasy: 09F
Wyjazd z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11
Przyjazd do: NANTES, Gare SNCF Sud, Hotel Mercure

WARSZAWA, ŁOWICZ, ŁÓDŹ, KOŁO, KONIN, POZNAŃ, ŚWIEBODZIN, SŁUBICE, LILLE, LENS, PARYŻ, LE MANS, RENNES, NANTES


nord-gdynia.pngPrzewoźnik: Nord
Symbol trasy: 09F
Wyjazd z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11
Przyjazd do: NANTES, Gare SNCF Sud, Hotel Mercure

WARSZAWA, ŁOWICZ, ŁÓDŹ, KOŁO, KONIN, POZNAŃ, ŚWIEBODZIN, SŁUBICE, LILLE, LENS, PARYŻ, LE MANS, RENNES, NANTES


eurolinesmadeltrans.pngPrzewoźnik: Eurolines Mądeltrans
Symbol trasy: E-340
Wyjazd z: WARSZAWA, Dw. Zach. st. 10
Przyjazd do: NANTES, Dw. autobusowy BACO Maison Rouge

WARSZAWA, ŁOWICZ, ŁÓDŹ, KOŁO, KONIN, POZNAŃ, ŚWIEBODZIN, SŁUBICE, PRZEMYŚL, JAROSŁAW, PRZEWORSK, ŁAŃCUT, RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, PILZNO, TARNÓW, BRZESKO, BOCHNIA, KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, GLIWICE, OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, OLSZYNA, BERLIN, DUSSELDORF, KOLONIA, AACHEN, LIEGE, BRUKSELA, GANDAWA, LILLE, PARYŻ, TOURS, ANGERS, NANTES, RENNES


 

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.