OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Nowy rozkład jazdy Elabus 2016

Linie autokarowe Elabus prezentują całkiem nowy rozkład jazdy 2016 z atrakcyjnymi cenami biletów. Europejskie linie autobusowe Elabus oferują tanie bilety autokarowe do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii i Rumunii w cenie nawet od 200 złotych w terminach od 12 czerwca do 30 września 2016. W związku z uwagami pasażerów podczas zeszłorocznych przejazdów, przewoźnik wprowadził również kilka dodatkowych zmian na swoim...

[...]
Autokary Eurolines Mądeltrans Francja, Niemcy

Promocja świąteczna na bilety Eurolines Mądeltrans do Francji, Holandii, Belgii i NiemiecLinie autokarowe Eurolines Mądeltrans ogłaszają promocję na Święta Bożego Narodzenia dotyczącą biletów autokarowych z Polski do Niemiec, Francji, Belgii oraz Holandii. Zarówno bilet na autobus Eurolines Mądeltrans Holandia, jak i ten do innych wymienionych krajów wyniesie podróżnego JEDYNIE 9 ZŁOTYCH! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rabatu świątecznego...

[...]
Przewóz osób do Niemiec Eurolines Mądeltrans

Autokary Eurolines Mądeltrans do Niemiec i in. krajów wprowadzają zmiany. Ze względu na okres świąteczny oraz wzmożone zainteresowanie przewozem osób do Niemiec oraz innych krajów europejskich, autokary Eurolines Mądeltrans wprowadzają istotne zmiany w swoich trasach międzynarodowych. Mianowicie, linia autokarowa z i do Niemiec oraz Holandii (E770) zostaje wzbogacona o nowe kursy. Wyjazdy na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Niemcy-Polska...

[...]
Linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę

Bardzo miło nam poinformować, że na rynek autobusowy wchodzi nowy przewoźnik - linie autokarowe Driver z Polski na Ukrainę. Ich trasa Polska-Ukraina realizowana będzie z Wrocławia do Winnicy. Miejscowości, jakie mijane będą po drodze przez autobusy Driver na Ukrainę to ponadto: Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Tarnopol, Podwołoszczyska, Wołoszczyska, Chmielnicki, Winnica.

[...]
Przewozy do Chorwacji GlobTourist i Elabus

Już pod koniec zeszłego roku wspominaliśmy o tegorocznej organizacji międzynarodowych przewozów autokarowych linii Globtourist. Przypomnij sobie o niej klikając w ten odnośnik. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące terminów wyjazdów autokarów międzynarodowych do Chorwacji oraz inne dane. W tym newsie zamieszczone są informacje na temat zmiany jednego z przystanków przewozów osób GlobTourist oraz ofercie na transport osób przewoźnika...

[...]

zobacz wszystkie

Zurych

Bilety do Zurychu


Zurych to jedno z ważniejszych miast Szwajcarii, usytuowane w północnej części kraju, obok Jeziora Zuryskiego. Powierzchniowo jest to stosunkowo niewielkie miasto, jednakże na mapie świata jest potęgą. Przede wszystkim to ważny ośrodek gospodarczy Szwajcarii i tętniąca życiem metropolia. W mieście tym funkcjonują liczne centra zakupowe i biznesowe. Zurych jednak przede wszystkim jest światową potęgą finansową, a głównie bankową. W mieście tym funkcjonuje największa w Europie giełda papierów wartościowych, a także siedziby licznych instytucji finansowych.

Pomimo to, nawet krótka wizyta w tym mieście objawi każdemu zupełnie inny jego obraz. Centrum biznesowo finansowe kojarzy się bowiem głównie z nowoczesnymi wieżowcami i biurowcami, zaś w Zurychu dominują piękne zabytkowe, wiekowe budynki, w których swoje siedziby mają te liczne firmy i banki. Współczesny Zurych to nowoczesność idealnie wkomponowana w zabytkowy charakter miasta. Wśród zabytków architektonicznych wymienić należy górujące nad miastem wieże trzech kościołów, a także synagoga. Ponadto miasto Zurych jest centrum sztuki współczesnej. Ma on tym samym do zaoferowania przybyszom i swoim mieszkańcom liczne muzea, teatry i opery, w tym m.in. muzeum ze zbiorami dzieł sztuki z wszystkich okresów kultury europejskiej, oraz muzeum z dziełami sztuki pozaeuropejskiej. Miasto organizuje ponadto liczne święta, festiwale i koncerty, dzięki którym gwarne i wesołe życie tej metropolii trwa nieustannie na ulicach i w barach.

Wszystko to powoduje, iż do tego miasta zmierzają licznie turyści z całego świata, kierowani różnymi motywami. To z kolei znacznie zwiększa zapotrzebowanie na transport. Komunikacja zewnętrzna zapewniona jest przez transport lotniczy, kolejowy oraz autokarowy. Za sprawą działającego tam portu lotniczego, pasażerowie powietrzni są obsługiwany szybko i profesjonalnie.

Z kolei dzięki licznym przewoźnikom międzynarodowym, z każdej strony Europy do Zurychu można dojechać autokarem. Także z Polski organizowane są bezpośrednie połączenia do tego miasta. Online można kupić, zarezerwować i podglądnąć trasy w systemie Euroticket (Ecolines, Agat, Autokar Polska, Eurobus Eurolines Polska, Intercars Basque) i Voyager (Sindbad, Almabus, Interbus, Bermuda).

W Zurychu działa także transport kolejowy, a na dworcu głównym odprawianych jest kilka tysięcy pociągów dziennie. Wewnątrz zaś miasta komunikację publiczną zapewniają kolejki miejskie, tramwaje oraz autobusy.Jakie inne miejscowości są objęte międzynarodowymi przewozami autokarowymi z Polski do Szwajcarii oraz ze Szwajcarii do Polski? Zaliczyć tu możemy na przykład autokary do Bazylei, busy do Winterthur, autobusy do Bellinzony, przewozy osób do Sankt Gallen, tanie połączenia do Berna, przewozy autokarowe do Lugano, połączenia autobusowe do Fryburga, linie autokarowe do Lucerny, busy do Fryburga, bilety autokarowe do Genewy.

Kto wozi naszych klientów?

Przewoźnicy z najlepszymi opiniami - zgadzasz się?

Sindbad

Biuro Podróży powstało w 1983 jako jedno z pierwszych w Polsce i do tej pory cieszy się dobrą opinią. Zatrudnia ponad 350 pracowników i posiada ok. 100 pojazdów. Zajmuje się przewozami międzynarodowymi, wynajmuje busy do wycieczek szkolnych, organizuje podróże na imprezy sportowe. W ich podstawowej działalnośći znajduje się również rezerwacja hoteli i biletów lotniczych. 450 pracowników i 200 pojazdów umożliwia im rzetelną obsługę.

Eurobus-Eurolines Polska

Firma powstała po fuzji dwóch wielkich przedsiębiorstw. Obecnie pod ich skrzydłami działają takie marki, jak: Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Jordan Group, Sokół, Trans Service. Sąto udziałowcy, a przewoźnicy partnerzy to równie znane firmy - Agat, GlobTourist, Juventur Wałbrzych, Intercars i in. 74 autoryzowane linie przewozowe to tylko jeden z aspektów, którymi mogą się poszczycić.

Sandra

Przewoźnik ten rozpoczął swą działalności w roku 1990. Za atut liczą sobie doświadczonych kierowców, dobrze wyposażone samochody marki MAN, niskie ceny biletów i dobrą obsługę. Przewoźnik wyjeżdża z Polski Południowej do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main, Darmstadt, Mannheim,
Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.