OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Interesują Was bilety autokarowe do Londynu?

Interesują Was bilety do Londynu?Londyn - Przewozy Autokarowe


A Luxury Travel Blog niedawno na swoich stronach umieścił swój zbiór 10 najważniejszych według nich wskazówek potrzebnych podczas pierwszej wizyty w Londynie. My korzystamy z okazji i przedstawiamy Wam polską wersję tego artykułu.
 

W Londynie jest tyle miejsc do zobaczenia, że niekiedy nie wiadomo, od którego z nich rozpocząć zwiedzanie.Sprawa może wydawać się szczególnie skomplikowana, gdy jesteś w mieście tylko na kilka dni.Jeśli nie stworzymy sobie planu, na którym będziemy bazować w czasie naszego pobytu, może się okazać, że bilety do Londynu przysporzyły nam tylko bezsensownego krążenia po ulicach i bólu nóg.
 

1. The Gore
Jeśli poszukujesz hotelu, w którym chciałbyś poczuć się hedonistą pełną piersią acz w stylu brytyjskim; hotelu, który oferuje prywatność, szczyptę romantyzmu i trochę rockendrollowego charakteru, to The Gore jest tym, czego pragniesz. Jest świetnie umiejscowiony – niedaleko Ogrodów Kensingtone. Każdy z tutejszych pokoi hotelowych jest wyjątkowy i luksusowy.


2. ME Londyn
Hotel ten został zaprojektowany przez światowej klasy architektów, Foster i Partnerzy. Stąd już tylko kilka minut drogi do Ogrodu Covent. Hotel ten jest określany jako bardzo glamour i kosmopolitański. Jest również zlokalizowany idealnie do pieszych wycieczek do pobliskich teatrów oraz restauracji (np. STK London, Radio Rooftop Bar) oferujących cudowne koktaile i piękne widoki na panoramę Londynu.


Kup Bilety Autokarowe Do Londynu


bilety-autokarowe-rezerwacja.png


3. Pokaz West End
Jeśli masz czas, by zobaczyć tylko jeden występ, upewnij się, że będzie on w wykonaniu Billy'ego Elliota. Trudno sobie wyobrazić, że historia zmagań o marzenia młodego chłopca z północnego miasta górniczego na tle strajku górników, może być tak bardzo inspirująca, a jednak nigdy nie przestaje ona urzekać publiczności z całego świata. To musical, który wznosi nas na emocjonalne wyżyny.


4. Popołudniowa herbatka
To przecież kwintesencja Anglii! Podobnie jak rozmowy o pogodzie i koszenie trawników. ;) Nie jest to to, co każdy chciałby robić codziennie (ta nieszczęsna ilość węglowodanów!), ale raz na jakiś czas trudno ją przebić. Istnieje oczywiście szereg restauracji i kawiarni, które serwują popołudniową herbatę w Londynie, ale jeśli chcecie skosztować tej najlepszej, to uderzajcie prosto do hotelu The Goring w Belgravii. Pomieszczenia cechują się tu wyjątkową dekoracyjnością, przystawki szczególną delikatnością, a herbata jest bliska perfekcji.


5. Harrods
Musem jest oczywiście wizyta w tej najbardziej znanej na świecie galerii handlowej. Nie ma innego takiego doświadczenia zakupowego w życiu. Bardzo prawdopodobne, że jeśli zaglądniesz tu choć na chwilkę, zostaniesz na cały dzień. Najlepiej jest rozpocząć od wyższych pięter i schodzić w dół. Tu zebrane zostały pamiątki po Księżnie Dianie i Dodim i najdroższa buteleczka perfum Clive'aChristiana.


6. Royal Academy of Arts (Królewska Akademia Sztuk Pięknych)
Instytucja ta istnieje, by promować sztukę i artystów. Swą misję popiera przez wystawy, debaty i edukację. Wizyta w RA zapewni nam otoczenie splendor, wyjątkowe kulturalne otoczenie, wizualne doświadczenia oraz odcięcie od zgiełku miasta i wyciszenie.

7. The Delaunay
To całodniowa kafejka zainspirowana klimatami kontynentalnymi. Jest elegancka, przestrzenna i przynosi radość każdemu klientowi. Obsługa miejsca jest wyjątkowa, możesz nawet nie zauważyć kelnera, a danie magicznie pojawi sie na stoliku przed Tobą. A jedzenie jest przepyszne.


8. Pałac Buckingham
Każdy powinien wiedzieć, gdzie mieszka królowa, a wycieczka do tego pałacu nas nie rozczaruje. Upewnijcie się, że zobaczycie zmianę warty (The Changing of the Guard), co jest wyjątkowym przedstawieniem.


9. Katedra Św. Pawła
To piękna budowla w stylu barokowym, zaprojektowana przez Sir Christophera Wrena. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na londyńskiej mapie zabytków. Jest symbolem nadziei, siły i wytrzymałości. To fascynujące miejsce do odwiedzenia. Nie przegapcie pięknych widoków ze Złotej Galerii.


10. Muzeum Historii Naturalnej
Słynie ze swojej wystawy szkieletów dinozaurów, znajduje się tu 70 milionów okazów! Jeśli odwiedzisz muzeum od 23 maja do 7 września 2014, będziesz w stanie zobaczyć szczątki włochatego mamuta sprzed 42 milionów lat temu. Ten mały mamut imieniem Luba (od rosyjskiego słowa "miłość") jest tak dobrze zachowany, że w jego żołądku odkryto mleko matki! To muzeum jest świetne na rodzinne wizyty.


Czym dostać się do stolicy Wielkiej Brytanii?

W naszych systemach wyszukiwania biletów można z łatwością odnaleźć mnóstwo połączeń autokarowych w tym kierunku. Gdy nie jesteście pewni, jak rezerwować, skorzystajcie z naszych porad. Oto kilka połączeń autobusowych, które oferują bilety do Londynu wyruszając na przykład ze stolicy Polski:


Eurobus-Eurolines Polska (268 PN),
PKS Warmia (365 PLN),
Autokar Polska (299 PLN),
Agat (299 PLN),
Sindbad (promocja – 269 PLN),
- Ecolines (360 PLN),
Interbus Sindbad (cena również promocyjna – 269 PLN),
Polonia Transport (jak wyżej lub bez promocji – 389/429 PLN).

(wszystkie ceny sprawdzano 26.05.2014)


Ceny biletów w wersji promocyjnej będą dla nas dostępne przeważnie wtedy, gdy korzystamy z oferty last minute. Czasami warto więc postawić na spontaniczność. Połączenia autokarowe z innych miejscowości polskich można sprawdzić w naszych wyszukiwarkach Euroticket i Voyager.


Co myślicie o powyższych wskazówkach? Jak podobają Wam się oferty cenowe naszych przewoźników autokarowych udostępniająch bilety do Londynu?

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

OpenBus.pl w Internecie:

 

 

Najczęstsze pytania

Zmiany na bilecie

question-mark.jpg

Każdy pasażer ma możliwość zmiany trasy przejazdu, zmiany daty powrotu lub wyjazdu. Czynności te są objęte odpowiednią marżą dla przewoźnika. Każdy z nich precyzyjnie określa te stawki w regulaminie, który akceptujemy podczas rezerwacji. Wybierając Voyagera i jednego z jego przewoźników (np. Sindbad), wysokość opłaty za zmiany różni się w zależności od kraju wyjazdu - 5EURO / 5GBP / 5CHF / 40DKK / 40NOK / 40SEK lub 20PLN. Przy wyborze Euroticket natomiast, najważniejsze jest, by odpowiednio wcześnie (podczas rezerwacji) odnotować nr transakcji i PIN, który zostanie nam przekazany! Służą one bowiem do logowanie na stronie operatora serwisu wyszukującego. Po zalogowaniu dokonać możemy odpowiednich zmian.

Rozpoznaj swój środek transportu

Jak rozpoznać, do którego autobusu wsiąść?

Pojazd, którym będziecie sie wybierać do wcześniej określonego miejsca, zawsze będzie oznakowany! Za szybą obok kierowcy lub z drugiej strony będzie znajdowała się tablica informacyjna z nazwą trasy. Dane te skonfrontować musimy z tymi zawartymi na naszym bilecie lub rozkładzie jazdy. Nawet jeśli pojawi się przewoźnik zastępczy, to i tak te wiadomości nam ułatwią decyzję[...]