OpenBus Tanie Bilety Autokarowe

Dowozy na lotnisko

Dowozy na lotniskoCzy dzięki systemom rezerwacji biletów Eutoticket i Voyager mogę dojechać na lotnisko?

Tak! W systemie Voyager zrobisz to łatwo. Dowozy na lotnisko możesz zamówić wchodząc na TEN link. Znajdziesz tam dowozy na lotnisko Berlin-Schonefeld (SXF) z szeregu miejscowości: Bydgoszcz, Chełmno, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarocin, Kalisz, Nakło nad Notecią, Nowy Tomyśl, Ostrów, Piła, Poznań, Szubin, Świecie, Świecko, Toruń, Wałcz i Żnin. Z tych samych miejscowości dostępne są również dowozy na lotnisko Berlin-Tegel (TXL).

Następne miejscowości, z których dostępne są dowozy na lotnisko Gdańsk (GDN) to Białogard, Biały Bór, Bobolice, Chojnice, Czersk, Człuchów, Darłowo, Elbląg. Gdańsk, Karlino, Karwice, Kołobrzeg, Koszalin, Lębork, Małdyty, Olsztyn, Ostróda, Sławno, Słupsk, Starogard Gdański, Szczecinek, Świdwin, Ustka.

Z kolei miasta typu Białogard, Biały Bór, Bobolice, Darłowo, Jastrowie, Karlino, Kołobrzeg, Koszalin,  Okonek, Piła, Sławno, Szczecinek mogą liczyć na dowozy na lotnisko Poznań (POZ)

Dowozy na lotnisko Szczecin (SZZ) mogą liczyć dwie miejscowości - Karlino i Koszalin. Najwięcej jednak miast może liczyć na dowozy na lotnisko Warszawa (WAW), są to Augustów, Boguchwała, Brzozów, Domaradz, Ełk, Grajewo, Iwonicz-Zdrój, Jarosław, Klimontów, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Lipnik, Lutcza, Łomża, Miejsce Piastowe, Niebylec, Nowa Dęba, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Polańczyk, Połomia, Przemyśl, Radom, Rymanów (Zdrój też), Rzeszów, Sanok, Stawiski, Suwałki, Szczuczyn, Tarnobrzeg, Warszawa, Zagórz.

Warszawa-Modlin (WMI) może liczyć na dowozy na lotnisko z następujących miejscowości:  Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża, Stawiski, Suwałki i Szczuczyn.

Po wejściu na panel klienta Voyager zajmujący się dowozami na lotniska, dostępne są dla nas również 4 rodzaje transferu. Określamy datę i wybieramy "dowóz na lotnisko", "odbiór z lotniska", "dowóz i odbiór" bądź "odbiór i dowóz". Na tej stronie ważne jest również, by zaznaczyć odpowiednią liczbę pasażerów (1-5). Po uzupełnieniu tych wszystkich informacji, przechodzimy do następnego kroku za pomocą przycisku "Dalej". Jeśli przykładowo podróżujemy z Krosna do Warszawy (WAW), dostępne będą nam tego typu połączenia:


dowozy_na_lotniska_voyager.bmp.jpg
Jasno określona jest stawka, firma przewozowa i godziny przyjazdu oraz wyjazdu. Dostępny jest również do wglądu rozkład jazdy, który określa nam dokładne miejsca postojowe na trasie, czas trwania podróży, a nawet mapę trasy pojazdu. Wszystko to można wydrukować, wziąć ze sobą w podróż i być zarówno spokojnym, jak i doinformowanym.

Jeśli wprowadziliśmy niepoprawne dane, zawsze możemy skorzystać z przycisku powrotnego, lub wybrać opcję "Nowe wyszukiwanie". Nasze poszukiwania odpowiedniego dowozu na lotniska możemy swobodnie przesuwać po osi czasu - obok daty znajdują się strzałki, które przesuną nas o jeden dzień wstecz lub naprzód. 

Następnie wypełniamy wszystkie potrzebne dane osobowe, akceptujemy warunki umowy (w przeciwnym wypadku nie możemy przejść do następnego kroku). Możemy również wykupić ubezpieczenie Tu Europa na czas podróży i pobytu za granicą. W każdej chwili możemy również przejrzeć warunki korzystania z ubezpieczenia Tu Europa. Jeśli ubezpieczenie nas nie interesuje, przechodzimy kolejny raz dalej - jesteśmy już u końca! Strona przekierowuje nas do wyboru płatności i na stronę naszego banku. 

Gdy przelejemy odpowiednią kwotę, należy poczekać kwadrans i odświeżyć stronę, zmieni się wtedy status. Voila, gotowe!

Formy płatności za dowozy na lotniska w systemie Voyager możecie znaleźć TUTAJ

KUPUJ tanie bilety autokarowe na lotniska:


bilet-voyager.png


 

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ocena

OpenBus.pl w Internecie:

 

 

Najczęstsze pytania

Zmiany na bilecie

question-mark.jpg

Każdy pasażer ma możliwość zmiany trasy przejazdu, zmiany daty powrotu lub wyjazdu. Czynności te są objęte odpowiednią marżą dla przewoźnika. Każdy z nich precyzyjnie określa te stawki w regulaminie, który akceptujemy podczas rezerwacji. Wybierając Voyagera i jednego z jego przewoźników (np. Sindbad), wysokość opłaty za zmiany różni się w zależności od kraju wyjazdu - 5EURO / 5GBP / 5CHF / 40DKK / 40NOK / 40SEK lub 20PLN. Przy wyborze Euroticket natomiast, najważniejsze jest, by odpowiednio wcześnie (podczas rezerwacji) odnotować nr transakcji i PIN, który zostanie nam przekazany! Służą one bowiem do logowanie na stronie operatora serwisu wyszukującego. Po zalogowaniu dokonać możemy odpowiednich zmian.

Rozpoznaj swój środek transportu

Jak rozpoznać, do którego autobusu wsiąść?

Pojazd, którym będziecie sie wybierać do wcześniej określonego miejsca, zawsze będzie oznakowany! Za szybą obok kierowcy lub z drugiej strony będzie znajdowała się tablica informacyjna z nazwą trasy. Dane te skonfrontować musimy z tymi zawartymi na naszym bilecie lub rozkładzie jazdy. Nawet jeśli pojawi się przewoźnik zastępczy, to i tak te wiadomości nam ułatwią decyzję[...]